تخصصی و فوق تخصصی پاستورنو

تخصصی و فوق تخصصی پاستورنو - تهران

تعداد بازدید : 1941
اطلاعات دارویی

بیمارستان فوق تخصصی پاستورنو در سال 1353 در زميني به مساحت 1000 مترمربع و تعداد 7 طبقه واقع در محدوده میدان آرژانتین خ احمد قصیر(بخارست) به اهتمام آقای دکتر کریم غیاثی احداث گردید. هدف از تأسیس آن فراهم نمودن محیطی کاملاً علمی و تکنیکی جهت متخصصین و فارغ التحصیلان جوانی بوده است که بتوانند به صورت مهمان از امکانات موجود بیمارستان بهره ­مند گردند. اين بیمارستان دارای بخش­های بستری و سرپايي: ICU ،CCU، اورژانس، داخلی و جراحی، زنان و زایمان و نوزادان، اعصاب و روان با 4 اتاق عمل مجهز و واحدهای پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، رادیولوژی، فیزیوتراپی، دیالیز، کلینیک­های تخصصی و داروخانه است. علاوه براين داراي واحدهای اداری مربوطه مانند فناوری اطلاعات، منابع انساني، روابط عمومي، امور مالی و تأسیسات مي­باشد كه هدف کلیه بخش­ها و واحدهای بیمارستان، ارائه خدمات مراقبتي و درماني با محوريت پرسنل كارآمد و اخلاق مدار و پزشكان حاذق، خوشنام و متخلق به اخلاق انساني مي­باشد.

با تغییر مالکیت و استقرار تیم مدیریتی جديد از تير ماه 1393تغییرات چشمگیری در زمینه­ های گوناگون از جمله حضور تیم پزشکی بسیار قوی در حوزه ­های تخصصي مختلف( ازجمله گوارش، اورولوژي،...)، تجهيز واحدهای درمانی، بازسازی بخش­­ها از جمله اتاق­های عمل،ICU، بخش عمومی(باران)، CSR، گسترش کلینیک­ های تخصصی و فوق تخصصی، راه ­اندازی کلینیک توانبخشی(فیزیوتراپی) انجام گردیده است.

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان هشتم

تلفن : 88734551-7 (021 98+)

فاکس : 88735510 (021 98+)

آدرس وبسایت : http://www.Pasteurno.com

کلمات کلیدی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد