کانال تلگرام پورتال پادرا

آن شب کاری با نسترن کردم که مجبور به ازدواج با من شود

آن شب کاری با نسترن کردم که مجبور به ازدواج با من شود - اخبار داغ


تاریخ : جمعه,۵ خرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید :4304

بیست و ششم بهمن پارسال بود که دختر 17 ساله‌ای به‌نام نسترن به اداره‌آگاهی تهران رفت و علیه جوان 22 ساله‌ای به‌نام مهران شکایت کرد. این دختر مدعی بود مهران، او را ربوده و مورد تعرض قرار داده است.

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مهران که پیش از این نیز به اتهام سرقت تحت تعقیب پلیس قرار داشت در بازجویی‌ها به ربودن و آزار و اذیت دختر نوجوان اعتراف کرد.با این اعترافات و تکمیل تحقیقات، صبح دیروز متهم در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه نشست.

 

در ابتدای جلسه دیروز دختر در جایگاه قرار گرفت و با طرح شکایت علیه مهران به قضات گفت: این جوان شیطان‌صفت مرا با اغفال ربود و با تهدید و شکنجه مورد آزار و اذیت قرار داد.


از آن شب سیاه تاکنون آرامش روانی ندارم و حالا خواستار اشد مجازات برای او هستم.پس از او متهم با دستور قاضی بابایی پای میز محاکمه ایستاد تا از خودش دفاع کند.
«مهران» با اظهار ندامت و پشیمانی به قضات گفت: «من اشتباه کرده‌ام.آن شب کاری با نسترن کردم که مجبور به ازدواج با من شود اما نمی‌دانستم با این کار به اتهام آدم‌ربایی دستگیر می‌شوم.»


سپس قاضی درباره تعرض او به دختر نوجوان پرسید و متهم پس از چند لحظه سکوت گفت: «در آن لحظه نمی‌دانم چه شد و ناخواسته مرتکب این عمل زشت شده‌ام و حالا خودم را مستحق هر مجازاتی می‌دانم.»


پس از پایان اظهارات متهم قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند و به زودی حکمشان را صادر خواهند کرد.


منبع: جام نیوز

برچسب ها :

این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید
دیدگاه
در ارتباط با همین مطلب بخوانید