دکتر رزم پا

تعداد بازديد :2246

دکتر رزم پا در سال ۱۳۳۵ در شهرستان دشتستان در جنوب ايران متولد شدند.

تحصيلات ابتدايی و متوسطه را در شهر برازجان گذرانده و در سال ۱۳۵۴ با معدل ۶۷/۱۹ فارغ التحصيل شدند.

در همان سال در رشته پزشکی در تمام دانشگاههای کشور پذيرفته شدند که سرانجام دوره پزشکی عمومي را در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شروع و در سال ۱۳۶۰ با رتبه ممتاز به پايان رساندند.

در سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۶۳ خدمت سربازی و تعهد خدمت را در استانهای خوزستان و فارس و کهکيلويه و بويراحمد گذرانده و در سال ۱۳۶۳ دوره تخصصی گوش و حلق و بينی را در دانشگاه علوم پزشکی شيراز شروع و در سال ۱۳۶۶ با موفقيت در امتحان بورد تخصصی را به اتمام رساندند.

از ابتدای دوره تخصصی بعنوان مربی دستيار به استخدام دانشگاه علوم پزشکی شيراز در آمده و پس از اخذ تخصص در سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ در استان بوشهر خدمت کردند. در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۰ در انستيتو کانسر دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره تکميلی جراحی تومرهای سر و گردن را گذراندند و در سال ۱۳۷۰ از دانشگاه علوم پزشکی شيراز به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل و به عنوان عضو هيئت علمي گروه آموزشی گوش و حلق و بيني و جراحی سر و گردن در بيمارستان امام خمينی شروع به کار نمودند.

از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۴ دوره تکميلی جراحی سر و گردن را در بيمارستان MD Anderson دانشگاه تگزاس در آمريکا گذرانده که به تاييد وزارت متبوع رسيده و موفق به صدور مدرک فلوشيپ جراحي سر و گردن شدند، در اين مدت در فعاليت های علمی و پژوهشی متعددی شرکت کرده و مقالات و تاليفاتی در مجلات علمی داخل و خارج از کشور داشته اند. ایشان متاهل و صاحب دو فرزند مي باشند.

آدرس : خیابان ولیعصر – بالاتر از سه راه عباس آباد – نبش کوچه نادر ساختمان پزشکان 1045

تلفن:   88724578

فاکس: 88729422

ایمیل:  info@razmpa.com

آدرس وبسایت : http://razmpa.com

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید
دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد