هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد

بتازونیت (بتامتازون) - BETASONATE - كورتيكواستروئيدها

تعداد بازدید : 306
اطلاعات دارویی

ترکیب:
هر 100 میلی لیتر محلول استریل چشمی بتازونیت® حاوی 0/1 گرم بتامتازون سدیم فسفات به عنوان ماده موثره و بنزالکونیوم کلراید به عنوان نگه دارنده می باشد.

فارماکولوژی:
بتامتازون التهابات ناشی از عوامل متنوعی را مهار می نماید.

کاربرد:
قطره چشمی بتازونیت® در درمان آلرژی و التهاب palpebral  وbulbar  ملتحمه، التهاب قرنیه و قسمت قدامی کره چشم کاربرد دارد. همچنین این دارو در درمان رینیت های آلرژیک مانند تب یونجه و التهاب در مجراهای شنوایی خارجی مانند التهاب عفونی آلرژیکی و اگزمای مزمن گوش خارجی کاربرد دارد.

مقدار و چگونگی مصرف دارو:
مقدار مصرف معمول این دارو به شرح زیر می باشد:
چشم: درمان با 1 تا 2 قطره، هر یک تا دو ساعت شروع شده و دوز دارو به تدریج با کاهش التهاب، کاهش می یابد.
گوش: 3 تا 4 قطره، دو تا سه بار در روز
بینی: 2 تا 3 قطره، دو تا سه بار در روز

شکل دارویی:
قطره های استریل چشمی، گوشی و بینی بتازونیت® سینادارو در بطری های پلاستیکی 5 میلی لیتری عرضه می شوند.

 

کلمات کلیدیاین مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذاریددیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد