بیمارستان تخصصی دی

بیمارستان تخصصی دی


تاریخ : 2017-08-19T12:41:00+04:30تعداد بازدید :2134


تاريخچه :عمليات ساختماني بيمارستان دی با طرح اولیه آن و رعایت طرح انطباق و با مالکیت خصوصی در سال 1364 با زيربناي 19656 متر مربع و در عرصه اي به مساحت 2879 هزار متر مربع با تعداد یک بلوک آغاز و در تاريخ 14 دی 1369 به بهره برداري رسيد. این بیمارستان باشماره پروانه 8779/ک در سال1370  شروع  به کار کرد ونیز در همان سال  برنامه توسعه بیمارستان آغاز  شد.

ظرفيت بيمارستان :

در حال حاضر بیمارستان دی با در اختیار داشتن 200 تخت ثابت و 196 تخت فعال  به عنوان یک بیمارستان درجه یک عمومی ، در ردیف یکی از بزرگترین مراکزدر مانی تخصصی و فوق تخصصی در سطح کشور فعالیت می کند.
 این بیمارستان باا هداف ارتقاء سطح مراقبتهای تخصصی و فوق تخصصی و خدمات درمانی و جدیدترین دستگاهها و مدرنترین امکانات، در کل کشور با کیفیت بالا و مراقبتهای ویژه درمانی د رمحیطی استاندارد و  آرام  برابر با بهترین بیمارستان های بین  المللی، برای ارتقای کیفی  سطح سلامت جامعه با تدوین استانداردهای بیمارستانی و ارائه بهترین الگوهای ممکن ،تاسیس گردید.

چشم انداز ی بر بیمارستان دی:

بیمارستان دی پیشتاز در زمینه استفاده از فناوری های نوین خدمات درمانی ،توانسته  با ارائه خدمات فوق تخصصی به صورت منحصر به فرد همیشه یک قدم جلوتر از تسهیلات تعریف شده در عرصه درمانی در کشورمان باشدو با جذب نیروی کار آمد و در اختیار داشتن پزشکان و اساتید برتر و به روز بودن بیمارستان در عرصه تکنولوژی و علمی ، به عنوان مطرح ترین بیمارستان فوق تخصصی منطقه شناخته شود.

کما اینکه حضور اساتيد برجسته و پزشكان مجرب و پرسنل متعهد اين مركزفوق تخصصي را به عنوان نقطه اميدي براي تمامي بيماران در حيطه درمانی  تبديل كرده است ،افزایش رضایتمندی ، احترام ، پاسخگویی و  جلب اعتمادبیماران و  مراجعه بیماران داخل کشور و خارج از کشور  دلیلی بر این مدعا  می باشد .

 درس بیمارستان: تهران، خیابان ولیعصر ، نبش شهید عباسپور
تلفن تماس: 19- 88797111
فاکس: 88797353
پست الکترونیک: info@daygeneralhospital.ir
پست الکترونیک آزمایشگاه : laboratory@daygeneralhospital.ir

آدرس وبسایت : http://www.daygeneralhospital.ir
برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد