بیمارستان ابن سینا تهران

بیمارستان ابن سینا تهران


تاریخ : 2017-08-16T12:41:00+04:30تعداد بازدید :2654


بیمارستان ابن سینا از دامان درمانگاه شبانه روزی ابن سینا در خرداد سال 1386 متولد گردید . درمانگاه شبانه روزی ابن سینا، خود در سال 1351 توسط آقایان دکتر سید محمد رضا زارع و دکتر مرتضی سالم پایه گذاری گردید. آن هنگام که خیابانهای منتهی به میدان صادقیه بدون آسفالت و پوشیده از خاک بودند، مردم منطقه عادت نمودند که برای رفع نیازهای درمانی خود، تنها به یک نام اعتماد نمایند، "خانواده ابن سینا ". علیرغم راه اندازی بیش از ده مرکز درمانی در فاصله چند صدمتری از میدان صادقیه ظرف بیش از چهار دهه گذشته، هنوز هم معتبرترین مرکز درمانی در منطقه، درمانگاه شبانه روزی ابن سینا است که روزانه به بیش از هزار نفر از مردم منطقه خدمات درمانی ارائه مینماید . اکنون بعد از گذشت 6 سال از افتتاح بیمارستان، امکانات و توانایی " ابن سینا " در ارائه خدمات تخصصی تر، افزایش یافته و قادر است تا نیازهای بیماران به اعمال جراحی پیشرفته و نیز بستری در بخشهای جنرال و ویژه را پوشش دهد. بیمارستان ابن سینا جزء منطقه غرب و جنوب غرب تهران به حساب می آید. از نظر جغرافیایی در منطقه 5 شهرداری تهران قرار گرفته است.

مركز درماني ابن سينا تصميم دارد تا با افزايش سطح كيفي سرويس هاي درماني، بهداشتي و خدماتي خود انتظار مردم را از كيفيت دريافت خدمات درماني بالا ببرد. آروزي ما كسب درجه ممتاز در ميان ساير مراكز درماني مي باشد. لذا در جهت ارائه خدمات درماني ايمن و اثر بخش به بيماران،‌ با هزينه درماني مناسب و از نظر كيفيت مطابق با استانداردهاي بين المللي تلاش مي كند.
پزشكان و منابع انساني اين سازمان با استفاده از دانش حرفه اي ،‌مهارت و رفتار سازگار با فرهنگ ابن سينا در جهت رشد و تعالي آن تلاش كرده تا به اهداف و آرمانهاي موجود در بيانيه ماموريت برسد.

آدرس وبسایت : http://www.ebnesinahospital.com
برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد