بیمارستان مهر تهران

بیمارستان مهر تهران


تاریخ : 2017-08-28T12:41:00+04:30تعداد بازدید :3505


بیمارستان مهر در سال 1325 به همت و کوشش شادروان آقای دکتر محمد علی صدر و تنی چند از دوستان ایشان که همگی از اساتید و پزشکان نامی و سرشناس بودند تأسیس و در خیابان امیریه تهران شروع به کار نمود. ولی متعاقباً جهت تطبیق با نیازهای روز بیمارستان، در سال 1341 به محل کنونی خود در خیابان زرتشت منتقل شد. در طی سال های گذشته بیمارستان همواره در حال گسترش بوده و امروز یکی از با سابقه ترین، بزرگترین، مجهزترین و خوش نام ترین بیمارستان های خصوصی کشور است.

بیمارستان مهر از نظر رتبه بندی در گروه بیمارستانهای درجه یک جای داشته، با حدود 300 تخت در بخشهای مختلف تخصصی، فوق تخصصی و گروههای پاراکلینیک مجهز، در خدمت مردم شریف و قدرشناس ایران زمین است.

درمانگاههای بیمارستان مهر: درمانگاههای بیمارستان مهر شامل کلینیک­های تخصصی از قبیل جراحی عمومی، جراحی مغز واعصاب ، جراحی قلب، جراحی زنان، جراحی کلیه و مجاری ادرار و پیوند کلیه، جراحی قفسه سینه، ارتوپدی، جراحی گوش و حلق و بینی و سروگردن، جراحی عروق، جراحی دست، کلینیک بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی و همچنین کلینیک­های فوق تخصصی مانند بیماری های کلیه و دیالیز، غدد داخلی و دیابت، بیماری های خون و سرطان شناسی، بیماری های گوارش و کبد، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، دندان پزشکی، ‌چشم پزشکی، بیماری های پوست و جراحی پلاستیک و ترمیمی است.

مرکز تصویربرداری پزشکی بیمارستان مهر: این مرکز با برخورداری از دستگاه های مجهز سونوگرافی، سونوگرافی داپلر رنگی، سونوگرافی مامائی و زنان، سی­تی­اسکن اسپیرال ، MRI یک و نیم تسلا و رادیولوژی عمومی، تحت نظر متخصصین برجسته به بیماران بستری و سرپائی خدمت می­کند.

بیمارستان مهر بیش از 6 بخش بستری داشته که هر بخش اطاق­های دو تخته و خصوصی مجهز به آخرین وسائل رفاهی می­باشد .

بیمارستان مهر در جهت توسعه آموزش و پژوهش نیز گامهای بسیاربلندی برداشته است. پزشکان محترم و اعضاء هیئت علمی دانشگاه­ها از امکانات این بیمارستان بنحو احسن در زمینه آموزش و پژوهش استفاده می­نمایند. صرفنظر از کنفرانس های هفتگی که برای پزشکان و پرستاران برگزار می شود و نیز کلاسهای آموزشی بهبود کیفیت مدیریت، بیمارستان هرچندگاه در رشته­های مختلف اقدام به برگزاری دوره­های بازآموزی مدون نموده و از این راه به آموزش مداوم جامعه پزشکی کمک شایانی می­نماید. سالن کنفرانس، کتابخانه و مرکز اینترنت بیمارستان در راستای آموزش و ارتقاء دانش و به روز کردن اطلاعات در خدمت پزشکان و کارکنان قرار دارد .

مایه افتخار و مباهات است که پس از گذشت نیم قرن امروز نیز بیمارستان مهر به عنوان یکی از قدیمی­ترین و مشهورترین بیمارستان­های خصوصی کشور همچنان پیشتاز در عرصه ارائه خدمات پزشکی بوده و بیش از یکصد و پنجاه پزشک متخصص که عده کثیری از آنان از اساتید صاحب نام دانشگاههای علوم پزشکی کشور می باشند، با نهایت دلسوزی و تعهد مشغول درمان بیماران و خدمت به آنان می­باشند.

آدرس بیمارستان مهر:
تهران- میدان ولیعصر - خیابان زرتشت غربی- بیمارستان مهر
تلفن: 88982000-021
فاکس: 88969155-021 
برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد