بيمارستان اميد مشهد

بيمارستان اميد مشهد - مشهد

تعداد بازدید : 2553
اطلاعات دارویی

بيمارستان اميد واقع در خیابان کوهسنگی میدان الندشت مشهد با مساحتی حدود 2200 متر مربع و زیر بنا 7500 متر مربع ، در ابتدا به شکل درمانگاه توسط مرحوم خیامی و کمک سایر خیرین قبل از انقلاب، با یک دستگاه کبالت شروع به کار نموده و پس از پیروزی انقلاب در سال 59 به وزارت بهداری وقت واگذار گردید و تا سال 68 به صورت واحد مستقلی درمشهد و خراسان رضوی تحت نظارت سازمان مرکزی مبارزه با سرطان در تهران با فعالیت چشمگیر در ارائه خدمت به بیماران نیازمند و رضایت بیماران و مراجعان در سال 68 به دانشگاه علوم پزشکی مشهد واگذار گردید .بيمارستان اميد جزء يکی از مراكز آموزشي تک تخصصی دانشگاه علوم پزشكي مشهد با توجه به خدمت رسانی تخصصی در زمینه سرطان جزء مراكز تحقيقات و درمان وپيگيري بيماران سرطاني در كشور مي باشد و بيماران مراجعه كننده از استانهاي مجاور ( گلستان ، مازندران ، سمنان ، سيستان و بلوچستان ، كرمان ) و تمام استان خراسان را جوابگو است.لازم به ذکر است نظر به استقبال گسترده بیماران به ویژه افراد نیازمند جهت رفع مشکلات درمان در سال 1368 به دانشگاه علوم پزشكي مشهد واگذار گرديد و طي سالهاي 60 لغايت 68 عمليات و كارهاي ساختماني بيمارستان شامل طبقه همکف شیمی درمانی - اورژانس و خدمات پاراکلینیکی  فعال گرديد. 

در موقعيت فعلي اين بيمارستان در ماه جوابگوي حدود 8000  بيمار سرپايي مراجعه كننده به درمانگاه جهت درمان و پيگيري بيماران انكولوژي، جراحي ،آسيب شناسي ، آزمايشگاه ، بررسي قلب وريه قبل از عمل، داروخانه ، شيميوتراپي و راديوتراپي مي باشد.

ياد آوري اين نكته ضروري است كه موارد نادر دردرمانهاي جراحي مشكل در سرطان براي اولين بار در ايران در اين بيمارستان با نتايج بسيار خوبي شروع و تا کنون ادامه دارد. بانك اطلاعات پزشكي در رابطه با مباحث علمي سرطان شامل كتب ، مجلات ، نشريات متعدد،آلبوم رنگي و اسلايد با مطالب علمي جديد كه در كتابخانه و واحد كامپيوتر بيمارستان قرار گرفته ، در اختيار اعضاء محترم هيات علمي دانشگاه – رزيدنتهاي گروهاي آموزشي و انترن هاي دانشكده پزشكي جهت تحرير مقالات علمي و تحقيقات و تنظيم پايان نامه هاي پزشكي مي باشد. بخشهای پاراکلینیک عبارتند از : آزمایشگاه آسیب شناسی  - آزمایشگاه تشخیص طبی - رادیولوژی - سونوگرافی- ماموگرافی - شیمی درمانی - اورژانس - درمانگاههای تخصصی : انکولوژی - زنان و جراحیو اطاق های عمل - ICU - سی اس آر -بخش ها شامل :  بخش 1 ( انکولوژی مردان) - بخش 2 ( انکولوژی زنان )- بخش 3 ( جراحی مردان )- بخش 1 ( جراحی زنان )بخش های شتاب دهندهبخش رادیو تراپی و واحد مددکاری و روابط عمومی

مشهد، خیابان کوهسنگی، میدان الندشت تلفن: 4_ 38426082 051 نمابر: 38428622 051 پست الکترونیک: omidhos@mums.ac.ir

آدرس وبسایت : http://www.mums.ac.ir

برچسب ها :

این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذاریددیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید چند تمرین برای درمان افتادگی سینه سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد
بيمارستان اميد مشهد-مشهد | مجله اینترنتی پادرا