بیمارستان سینا اصفهان

بیمارستان سینا اصفهان - اصفهان

تعداد بازدید : 2165
اطلاعات دارویی

تاریخچه تاسیس مرکز قلب سینا:

هسته مرکزی گروه پزشکی سینا به انگیزه ارایه خدمات پزشکی به روز،توسط تعدادی ازپزشکان مجرب ومتعهددرسال 1356 تشکیل و ب اخرید زمین و ساختمان بیمارستان قدیمی سینا واقع در خیابان شمس آبادی اصفهان و نوسازی و تجهیز آن درسال 1358 آغاز به کار نمود و با استفاده از تجارب و همکاری تعداد یا زپزشکان متخصص و سرشناس در سطح استان اصفهان علی رغم سالها یجنگ تحمیلی مرتباً رو به گسترش بوده و با تکمیل بخشهای موجود خود در هر زمان به موفقیتهای چشمگیری نایل آمده است.از سال 1376 با پیوستن و شرکت تعداد قابل توجهی ا ز پزشکان دارای تخصص وفوق تخصص به این مجموعه کارایی و گردش کار بیمارستان به میزان قابل توجهی افزایش یافت. توسعه کمی وکیفی بیمارستان سینا طی چند فاز با افزایش حجم  اختمانو راه اندازی بخشهای تازه صورت گرفت که آخرین آنها بخش جراحی قلب باز ساخت و تجهیز در مدت پانزده ماه بود که پیوسته مورد استقبال پزشکان محترم قلب و مردم عزیز شهر اصفهان قرار گرفته است.لازم به ذکر است که قبل از  شروع به کار بخش جراحی قلب باز سینا تنها در بخش دولتی،مرکز قلب شهید چمران به ارایه خدمت می پرداخت که باتراکم مراجعه کنندگان بیش از حد روبرو بود و با همه تلاش پزشکان متعهد آن مرکز پاسخگوی نیاز رو بهت زایدمردم نبود. دربخش خصوصی نیز بیمارستان سپاهان با پذیرش بسیار محدود فعالیت داشت.

پس از آغاز به کار بخش جراحی قلب باز بیمارستان سینا دریچه ای به سوی مردم عزیز استان اصفهان گشوده شد که در خانه خود و با کمترین هزینه نیازمندی خود را در بخش قلب به نحو مطلوب برطرف سازند. ا ز نظر آمار یحدود سی هزار آنژیوگرافی و آنژیوپلاتی و تعداد دو هزار عمل جراحی قلب باز طی چهار سال در بیمارستان سینا انجام گرفته است که با هزینه پایین در این مرکز با مقایسه با سرویسهای مشابه میلیاردها تومان به سود مردم منطقه بوده است.بیمارستان و مرکز
قلب سینا چندین سال است که به عنوان یک مرکز پزشکی در جهیک شناخته شده است و این موفقیتها حاصل تلاش و کوشش پزشکان و پرسنل زحمتکش و دلسوز بیمارستان میباشد که هم اکنون با ظرفیت کامل در بخشهای جراحی قلب باز ، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، الکتروفیزیولوژی و پیسمیکر، سی،تی آنژیوگرافی،ام آرآی،اکو،تستورزش،سونوگرافی،EECP ،آندوسکوپی،جراحیعمومی،اورتوپدی،مامایی و زنان،داخلی و بخشهای وابسته به آنها فعال میباشد.از نکات مثبت یکه همواره مسئولین بیمارستان را دلگرم داشته است،استقبال و اعتماد شما همشهریان عزیز است که باز گشت بزرگترین سرمایه خود، که همانا سلامتیتان است را از ما طلب میکنید و این بهترین پاداشی است که در برابر کوشش خود در یافت داشته ایم و تشویق شده ایم که باز هم با استعانت از در گاه خدای متعال در گسترش این مرکزکوشاباشیم.

  آدرس : خیابان شمس آبادی ، چهار راه قصر شماره 175-173

       آدرس الکترونیکی : info@sinahospital.com

       شماره تماس با بیمارستان : 32205025-031

       شماره تماس با قسمت شکایات : مستقیم 32241020- داخلی 528

برچسب ها :

این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذاریددیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید چند تمرین برای درمان افتادگی سینه سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد
بیمارستان سینا اصفهان-اصفهان | مجله اینترنتی پادرا