3 ضد چروک فوق العاده قوی و طبیعی برای پوست!


تاریخ :پنجشنبه,۲۹ آذر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :866


 شما به راحتی می‌توانید با رعایت سبک زندگی سالم، هم سلامتدرونی بدنتان و هم سلامت ظاهری آن را افزایش دهید. با ما باشید تا با چندضدچروک طبیعی و قوی آشنایتان کنیم.

انار

بدون شک راجع به خواص ضدسرطانی انار زیاد شنیده‌اید. اما آیامی‌دانید که همین میوه‌ی خوشرنگ خواص ضد پیری دارد؟ انار سرشار ازآنتی‌اکسیدان‌ها به خصوص فیتواسترول است که با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسانبه سلول‌های پوست مقابله می‌کنند. اگر با دانه‌های سفت آن مشکل  دارید آبانار طبیعی میل کنید. برای اینکه پوستتان به این زودی‌ها چروک نشود صبح کهاز خواب بیدار می‌شوید یک لیوان آب انار میل کنید.

     در همین ارتباط بخوانید : شفافیت پوست نوزاد با انار    

جلبک کلامات Klamath

انار برای همه‌ی ما آشناست. وقت آن رسیده با جلبکی ازدریاچه‌ی Klamath آشنا شوید که یک ضد چروک واقعی است. این جلبک سرشار ازمواد مغذی است که به احیای سلول‌های بدن کمک کرده و با رادیکال‌های آزاد واثرات مخرب آن‌ها مقابله می‌کند. جلبک کلامات همچنین با استرس و خستگی نیزمقابله می‌کند. از داروخانه‌ها سؤال کنید و اگر این جلبک وارد ایران شدهباشد از آن استفاده کنید. مصرف روزانه یک گرم از این جلبک به صورت کپسولکافیست. بهتر است صبح و یا بین وعده‌های غذایی مصرف شود. اگر به جلبک آندسترسی دارید می‌توانید با سیب، رازیانه، لیموترش و همین جلبک یک اسموتیتهیه کرده و معجون ضدپیری میل کنید.

شیرین بیان

فواید شیرین بیان برای دستگاه گوارش کاملاً شناخته شده استاما احتمالاً نمی‌دانید که می‌شود از آن به عنوان یک ضدچروک نیز بهره‌مندشد. شیرین بیان حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدانی قوی مانند فلاونوئیدهاست که اثرمحافظتی از سلول‌های بدن را بر عهده دارند. می‌توانید از چوب شیرین بیاناستفاده کنید و یا اینکه دمنوش آن را میل کنید. همچنین می‌توانید از پودرشیرین بیان برای خوش عطر و طعم کردن شیرینی جات استفاده کنید. البتهحواستان باشد اگر از فشار خون بالا رنج می‌برید و یا مشکل کمبود پتاسیمدارید باید در مصرف شیرین بیان احتیاط کنید. اگر در مصرف آن شک دارید حتماًبا پزشکتان مشورت کنید.


منبع:مجله اینترنتی پادرا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد