جشن ازدواج حنیف عمران زاده در این قصر رویایی چقدر آب خورد؟ + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۱ اسفند ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1906


شب عروسی برای همه یکی از مهم ترین و خاص ترین شب های زندگی است و همه سعی می کنند این شب را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند و خاطره ای خوش را برای خود و مهمانان بسازند.

عروسی افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنا نیست و سلبریتی ها، افراد معروف و مشهور نیز همواره سعی داشته اند تا مراسم ازدواج خود را خاص و به یاد ماندنی کنند اما این خاص بودن روز به روز، رنگ و لعاب متفاوت تری می یابد. اگر پیشتر فیلم های عروسی آدم های مشهور، در شبکه های زیرزمینی و به صورت قاچاق منتشر می شد، حالا خود عروس و داماد فیلم شان را منتشر می کنند تا در معرض قضاوت باشند و لاکچری بودن شان را به رخ همه بکشند. اوایل این هفته «حنیف عمران زاده» بازیکن سابق استقلال، فیلمی از مراسم ازدواج اش را در اینستاگرام منتشر کرد که در نوع خود بسیار عجیب و غریب است و در شبکه های اجتماعی هم پربازدید شد. تشریفات این مراسم هوش از سر هر آدمی می برد و مدام این سوال را در ذهن تداعی می کند که آیا این مکان و این مراسم در ایران برگزار شده یا در کشور دیگری است؟! به بهانه این ماجرا به موضوع عروسی پرطمطراق سلبریتی ها در کشورمان پرداخته ایم. این که مراسم چقدر برای شان آب می خورد و چرا به رخ کشیدن این نوع عروسی ها خطرناک است. یک روان شناس هم به کاربران شبکه های اجتماعی که هر روز در معرض دیدن چنین ویدئوهایی قرار می گیرند، توصیه هایی دارد.

پاسخ مدیر تالاری که مراسم «حنیف» در آن برگزار شده درباره هزینه برگزاری چنین مراسمی: حدود 500 میلیون تومان

بررسی عروسی های لاکچری  به بهانه مراسم حنیف عمران زاده

قبل از این که خواسته باشیم برای تان دو دو تا چهارتا کنیم که عروسی لاکچری سلبریتی ها چقدر آب می خورد، باید بگویم این ماجرا و اعداد و ارقام آن ،سر دارد اما ته ندارد! همان طور که می دانید و هر از چندگاهی هم می شنوید، این روزها بعضی از سلبریتی ها، مراسم شان را در خارج از کشور یا روی کشتی های بزرگ و معروف تفریحی برگزار می کنند که افزون بر هزینه های مربوط، هزینه رفت و آمد مهمان ها هم پای آن هاست. با این حال، اگر دوست دارید درباره همین عروسی های داخلی برای تان بگوییم، طی تماسی که با تالار مراسم «حنیف عمران زاده» در محدوده گرمدره کرج داشتیم، هزینه ورودی این تالار برای فصل پاییز و زمستان 25 میلیون تومان است و منوی غذایی اش دست کم از 350 هزار تومان شروع می شود. به فرض این که «حنیف» 500 نفر مهمان داشته و از منویی که غذاهایش تا مرز یک میلیون تومان می رسد، غذایی 500 هزار تومانی را انتخاب کرده باشد، 250 میلیون تومان به مبلغ ورودی اضافه شده است البته باید بدانید که این تالار ظرفیت پذیرایی 1400 نفر را داشته است. آن هایی که دست شان در کار است، می دانند این تمام هزینه ها نیست و از مدل فیلم برداری و ویدئویی که منتشر شده است می توان تشخیص داد، هزینه فیلم برداری و آتلیه هم بین 50 تا 70 میلیون تومان بوده است. تازه اضافه کنید به این ها خرید لباس، آرایشگاه و تشریفات عجیب و غریب که هر کدام در ابعاد لاکچری اش بسیار پر هزینه است. خلاصه این که عروسی لاکچری ممکن است 400 تا 500 میلیون تومان هزینه روی دست سلبریتی ها بگذارد البته این احتمال هم وجود دارد که به دلیل شرایط تبلیغی پیرامون آن ها، ارزان تر آب بخورد.

 

مراسم عروسی سلبریتی هایی که لاکچری بودنش سر و صدا کرد از رهنما و قوچان نژاد تا فروزان و کاظمی! اگر بگوییم ماجرای ازدواج «حنیف عمران زاده» اولین یا لاکچری ترین است، سخنی به گزافه گفته ایم. قبل از مراسم ازدواج حنیف، «بهاره رهنما» در ازدواج مجددش ترکانده بود و با انتشار عکس های زیادی از مراسم عروسی اش، لاکچری بودن مراسم را به رخ همه کشیده بود. همسر رهنما، «امیر خسرو عباسی» مالک معروف یک برند آرایشی و بهداشتی است  که برای مراسم ازدواج شان محدودیتی در خرج و مخارج البته با جذب انواع حامی مالی قائل نشده بود. مراسم ازدواج این زوج در یکی از باغ تالارهای معروف پایتخت و در فصل تابستان برگزار شد و عکس و فیلم هایش توسط عکاس اختصاصی رهنما منتشر شد و از شبکه های اجتماعی و رسانه ها سر در آورد. همچنین «رضا قوچان نژاد» بازیکن سابق تیم ملی هم مراسم عروسی اش را در هتل مجلل «اینترکونتیننتال آمستل» شهر آمستردام هلند برگزار کرد که افزون بر لاکچری بودن مراسم، مهمانان سرشناشی از خواننده های لس آنجلسی گرفته تا بسیاری از بازیکنان تیم ملی و همین طور اهالی سینما به واسطه خواهرزنش یعنی ساره بیات در مراسم حضور داشتند. همین چند وقت اخیر هم محسن فروزان و همسرش که از مدل های معروف اینستاگرامی است، مدت ها برای عروسی شان تبلیغ کردند و تقریبا مرحله به مرحله مراسم شان به اشتراک گذاشته شد. مراسمی که بسیاری از ستاره ها و بازیکنان فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در آن حضور داشتند. چندی پیش هم «سمانه پاکدل» و «هادی کاظمی» با انتشار ویدئویی متفاوت خبر از ازدواج شان که البته نسبت به بقیه کم خرج بود ، دادند. ویدئویی که در آن آهنگ «ای جان من» از «مبین جعفری» را لب می زدند و در نهایت به عکس هایی از مراسم شان ختم شد. البته این ها فقط کسانی هستند که خودشان سعی در تبلیغ مراسم شان داشته اند وگرنه برگزاری مراسم پرطمطراق بین سلبریتی ها همه گیر شده است.

بررسی عروسی های لاکچری  به بهانه مراسم حنیف عمران زاده

چند نکته برای ما مردم عادی که این روزها در معرض فیلم و عکس های زندگی لاکچری چهره ها قرار داریم

تماشای زندگی لاکچری یا شکنجه روانی؟

نرگس عزیزی | کارشناس ارشد مشاوره

با دیدن فیلم زندگی های لاکچری چهره ها و درک فاصله زیادی که بین زندگی خودتان با این افراد وجود دارد، دلتان گرفته و ناامید شده اید؟ خب اول این که باید گفت حق دارید! بله، مطالعات روان شناسی نیز نشان می دهند تماشای مستمر زندگی لاکچری باعث می شود احساس رضایت از زندگی در افراد کاهش پیدا کند اما شاید بگویید به رغم این که می دانید این تماشا کردن مستمر عوارض بدی دارد اما نمی توانید مانع خود شوید و این رفتار تبدیل به عادتی روزمره شده است. در این شرایط ما چند پیشنهاد برای شما داریم.

چند نکته برای کاهش عوارض

جدای از صرف تماشای فیلم هایی از این دست، مرور صحنه ها و درگیری ذهنی حول آن ها می تواند عوارض این تماشا کردن را تشدید کند. با توجه به این موضوع، اگر عادت به دیدن این فیلم ها دارید، در اولین قدم اگر در زمان های دیگری از روز صحنه های فیلم به ذهن تان رسید، سعی در توقف آن ها داشته باشید و البته کمتر درباره آن ها با دیگران صحبت و کسب اطلاع کنید. نکته دیگر این که گاهی اوقات نوشتن یک یادداشت در دفترچه شخصی در رابطه با این فیلم ها می تواند ذهن ما را تا حدی رها و  در داشتن قضاوتی بهتر کمک کند. دفترچه ای بردارید و نکات مثبت و منفی فیلم آخرین عروسی لاکچری ای که دیده اید، بنویسید. این کار به ذهن شما کمک می کند تا موضوع را بهتر بایگانی کنید. در کنار این کاهش مرور ذهنی، سعی کنید در رابطه با ابعاد کمتر دیده شده این فیلم ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. این روزها گردش مالی حول شبکه های اجتماعی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. تبلیغات در این شبکه ها همیشه روراست و مستقیم نیست و گاهی بدون این که بدانیم، در معرض آن ها هستیم. اگر بدانید برخی از این فیلم ها به منظور تبلیغ مجموعه های خدماتی-تشریفاتی منتشر می شوند، می تواند به شما کمک کند تا کمتر افسوس چنین سبک زندگی ای را بخورید.

چند نکته برای کاهش زمان تماشا

تماشا کردن فیلم ها و عکس هایی از این دست می تواند در کوتاه مدت برای بسیاری از ما لذت بخش باشد. دلایل متعددی نیز برای این موضوع وجود دارد؛ وقتی ما فیلمی را می بینیم که بلافاصله درگیری ذهنی خاصی برای ما ایجاد نمی کند، مغز ما فرصت پیدا می کند تا به حالت نیمه خودکار در بیاید و به نوعی استراحت کند؛ وضعیتی که احساس خوشایندی در ما ایجاد می کند. از طرفی دیدن تصاویر زیبا، آدم های خندان در مناسبت های شاد همراه با موسیقی و تدوینی خوب، حس خوبی، اگرچه برای کوتاه مدت در ما ایجاد می کند. اگر با تاثیرات مثبت کوتاه مدت این فیلم ها آشنا باشید، بهتر می توانید موضوع را مدیریت و موارد بهتری را برای کسب این حس خوب جایگزین کنید.

کاش به زندگی مان عمق ببخشیم

برای مقابله با آفت هایی از این دست، یکی از بهترین راه حل ها عمق بخشیدن به زندگی فردی و گسترش حوزه هایی است که از آن ها کسب لذت و آرامش می کنیم. گاهی اوقات انجام فعالیتی هنری، ورزشی یا مطالعه کتاب می تواند به ما کمک کند تا بدون نیاز به تماشای چهره های خندان روبه روی دوربین، آرامشی که به دنبالش هستیم را کسب کنیم.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد