جوان ماندن خانم سلبریتی ۶۴ ساله! / طلاق از ۴ شوهر + تصاویر


تاریخ :پنجشنبه,۸ فروردین ۱۳۹۸
تعداد بازدید :5426


سینما برتر: مدل ها دراکثر موارد نسبت به سایر مردم عادی جوانتر به نظر میرسند وبا جراحی هایی زیبایی که بر روی چهره خود انجام میدهند زیباتر هم به نظر میرسند ولی کریستی برینکلی مدل ۶۳ ساله آمریکایی در نوع خود یک شگفتیست.

کریستی برینکلی Christie Brinkley مدل آمریکایی که درسال ۱۹۵۴ میلادی بدنیا آمده است این روزها با ۶۴ سال سن از مدل های جوان نیز زیباتر و جذابتر به نظر می آید و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کریستی که از سال ۱۹۷۳ و ازسن ۱۹ سالگی فعالیت خود در دنیای مد را بصورت حرفه‌ای آغاز کرده است هم اکنون بعداز ۴۴ سال هنوز با چهره و استیل جوان خود مورد توجه کارشناسان دنیای مد می باشد.

این مدل ۶۴ ساله در آخرین گفتگوی خود با یک مجله زیبایی اظهارداشت که از بوتاکس برای جوانی صورتش استفاده کرده ولی هرگز به این کار عادت نخواهد کرد وحتی مدتی دچار افسردگی نیز شده بود زیراکه بوتاکس موجب شده بود احساسی در چهره‌اش نداشته باشد. کریستی برنکلی تا به حال ۴ همسر داشته که از هریک پس از چند سال زندگی جدا شده است و حاصل ازدواج های او ۳ فرزند می باشد. در ادامه عکس هایی از این مدل مطرح آمریکایی می‌بینید:

 


منبع:سینما برتر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد