خیانت وین رونی به همسرش کالین

خیانت فوتبالیست معروف به همسرش خبرساز شد


تاریخ :پنجشنبه,۷ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :854


همسر فوتبالیست معروف نتوانست اقدام های نامتعارف شوهرش را تحمل کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در اوایل اگوست اعلام شد که وین رونی نه تنها قرار است که برای دربی کانتی بازی کند بلکه به عنوان کمک مربی نیز در این تیم فعالیت خواهد کرد. اما این بازیکن در زندگی شخصی به نظر می رسد که اوضاع خوشی ندارد. در حالی که این بازیکن همچنان از همسرش جدا نشده است، مدام به وی خیانت می کند و تصاویری از او در حالت غیرعادی در جشن های مختلف پخش می شود. نکته ای که همسرش کالین را هم به شدت ناراحت کرده است.

دی سی یونایتد برای بازی مقابل وایتکپس در روز های اخیر به ونکوور سفر کرده بود. با وجود شکست برخی از بازیکنان تیم آمریکایی تصمیم گرفتند که شب را در شهر بچرخند و وقت بگذرانند. حالا نشریه سان تصاویری از رونی در دو کلوب شبانه در کانادا منتشر کرده است. در یکی از تصاویری که از رونی منتشر شده، مهاجم اسبق منچستریونایتد در ساعت ۵:۳۰ بامداد در کنار یک زن ناشناس دیده می شود که منتظر آسانسور هستند.

رونی قریب به ۱۰ سال پیش با همسرش کالین ازدواج کرد. همسر این بازیکن با وجود تمامی مشکلات در سال های اخیر همواره از او حمایت کرده، اما به نظر می رسد که این دو در مسیر جدایی باشند.


منبع:پارس فوتبال

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد