عروسی لاکچری فوتبالیست معروف ایرانی +عکس


تاریخ :دوشنبه,۳ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدید :3886


جمعه شب فوتبالیست معروف ایرانی با بدرقه برخی از دوستانش به خانه بخت رفت.

به گزارش ثریا محسن فروزان دروازه‌بان تراکتورسازی جمعه شب در یکی از باغ‌تالار‌های مجلل تهران مراسم عروسی‌اش را جشن گرفت، مراسمی که در آن البته خبر خاصی از فوتبالیست‌ها و آدم‌معروف‌های رفیق محسن نبود.

 

در لابه‌لای مهمانان فقط سجاد شهباززاده که قبلاً با فروزان در استقلال همبازی بود، دیده می‌شد و محسن کسی را به عنوان مهمان ویژه به مراسمش دعوت نکرده بود.

 

گوشه و کنار مراسم، اما یک چیزی خیلی خودنمایی می‌کرد؛ یک تاج گل گرانقیمت که از سمت سیدمهدی رحمتی رقیب دیروز و رفیق امروز محسن ارسال شده بود. این دسته گل از این جهت خیلی اهمیت داشت که هنوز هم خیلی‌ها فکر می‌کنند رحمتی و فروزان رابطه نیکی با هم ندارند. مخصوصاً بعد از بازی معروف استقلال و سیاه‌جامگان که فروزان دست رحمتی را پس زد و کلی حاشیه‌ساز شد.

 

خود فروزان در این‌باره می‌گوید: «من و سیدمهدی با هم رفیق هستیم. بالاخره بین همه گاهی اختلافاتی هست، اما سید در مراسم ازدواجم نشان داد که رفاقت‌مان همیشه پابرجاست.»

 

او که دو هفته پیش در تحریریه روزنامه حاضر شده بود و از ازدواجش گفته بود، در این باره می‌گوید: «به نظرم خدا خیلی دوستم داشته که با نسیم آشنایم کرده. من وقتی برای اولین بار با تیم ملی نوجوانان به مکه رفتم جزو آن ۳ آرزویی که می‌گویند حتماً برآورده می‌شود این را گفتم که خدا بهترین دختر دنیا را با من آشنا کند و همین هم شد.».

 محسن فروزان

اما آیا ازدواج او در ادامه کار فوتبالش تأثیری خواهد داشت؟ خودش می‌گوید: «حتماً تأثیر مثبت دارد. البته که من خیلی وقت است ازدواج کرده‌ام و حالا مراسمم را گرفته‌ام، اما دقیقاً باور دارم بعد از ازدواجم در فوتبالم موفق‌تر شده‌ام.»

 

فروزان درباره حواشی که برایش به وجود آورده‌اند هم می‌گوید: «برایم مهم نیست. یک مدت که ازدواج نکرده بودم می‌گفتند جوان است و به قول معروف شیطونی می‌کند، بعدش که ازدواج کردم حرف و حدیث‌ها کم شود، می‌گویند ازدواج کرده و حاشیه دارد.» خنده‌اش می‌گیرد و ادامه می‌دهد: «واقعاً خودم هم مانده‌ام. البته این مسائل قبلاً برایم مهم بود. الان روی کار و زندگی‌ام تمرکز دارم و به چیزی جز موفقیت تیم فکر نمی‌کنم.»

 

فروزان درباره شروع دوباره تمرینات تیمش می‌گوید: «این مدت واقعاً خسته شدم، هم این مراسم عروسی که چندین ماه است درگیر برنامه‌ریزی‌هایش هستم، هم مسابقات فشرده لیگ، الان هم چند روزی استراحت می‌کنم و به تمرینات تراکتورسازی اضافه می‌شوم.»


منبع:شبکه علمی ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد