توانایی های خارق العاده و ویژگی خاص متولدین هر ماه را بشناسید! - شخصیت شناسی


تاریخ : چهارشنبه,۱۶ اسفند ۱۳۹۶ تعداد بازدید :707

بسیاری از افراد می­ پندارند که توانایی ­های ذهنی صرفاً منحصر به تعداد انگشت ­شماری از این ویژگی ­هاست که پیش از تولد تعیین شده­ اند. درحقیقت، ما بر بعضی از این توانایی ­ها احاطه داریم. این­ که چه مقدار قادریم از این توانایی ­ها استفاده کنیم، به میزان قابل توجهی، به سطح تلاش ما برای پی بردن به آن­ ها و جلوه­ گر کردنشان بازمی ­گردد.

به بررسی این توانایی ­ها و ویژگی خاص متولدین هر ماه بر اساس نشانه ماه تولد یا نماد دایره ­البروجی می ­پردازیم.

 

۱- ویژگی خاص متولدین برج حمل (فروردین):

 

شما دارای این توانایی ذهنی هستید که در زمان و مکان درست حضور داشته باشید. اکثر روابط دوستی، خویشاوندی و شانس ­های شما، بر اساس همین توانایی به­ وقوع می­ پیوندد.
شما ممکن است درگذشته با این قابلیت منحصر به­ فردتان مواجه شده باشید ولی به راحتی از آن عبور کرده و نام آن را شانس گذاشته باشید. درواقع، این نه شانس بلکه توانایی شما است که می ­دانید با کی و در کجا پیوند دوستی برقرار کنید که منجر به اتفاقات یا تصادفات خوشایند برایتان شود.

 

۲- ویژگی خاص متولدین برج ثور (اردیبهشت):

شما درک عمیقی از مرزهای خصوصی افراد دارید. برای شما خیلی راحت است که با مردمی که حتی مرزبندی شخصی-عقیدتی شان را ابراز نمی کنند، ارتباط برقرار کنید و از مرزهایشان عبور نکنید.
شما هم­چنین دارای این قابلیت هستید که متوجه شوید آیا دیگران دارند حریم خصوصیتان را نقض می­کنند یا خیر. با وجود آن­ که خیلی از افراد اصلاً متوجه قصد و نیت سوء برخی اشخاص، تا قبل از ضربه حوردن نمی ­شوند، شما متوجه نیرنگ و فریب این ­گونه افراد از فاصله­ یک مایلی خواهید شد.

 

۳- ویژگی خاص متولدین برج جوزا (خرداد):

توانایی شما در قدرت کلامتان نهفته است. فرقی نمی­ کند که دارید یک معامله­ کاری مهم می­ کنید، یا در یک شرایط دشوار قرار گرفته ­اید؛ بهترین لحن و شیوهصحبت ­کردنرا انتخاب می­کنید.

 

۴- ویژگی خاص متولدین برج سرطان (تیر):

شما یک قابلیت درخور توجه در پیش­گویی دارید. احتمالاً با این ویژگی برخورد کرده ­اید، اما آن را باید به عنوان یک استعداد خدادادی به شمار بیاورید. شما می­ توانید به راحتی ویژگی ­های منحصر به ­فرد طبیعت پیرامون، افراد و انواع و اقسام موقعیت ­ها را دریابید و پس از آن، با پیش­ بینی، به حرکت های بعدی آن­ ها بپردازید.

 

۵- ویژگی خاص متولدین برج اسد (مرداد):

توانایی خاص شما به زمان­ بندی یا مدیریت زمان برمی ­گردد. شما می ­دانید دقیقاً در چه زمانی، چه سوالی را بپرسید. همین­ طور شما می­ توانید برای خود قضاوت کنید که بهترین موقع برای تمام کردن یک رابطه یا درآمدن از یک موقعیت، چه زمانی است.

 

۶- ویژگی خاص متولدین برج سنبله (شهریور):

قدرت ذهنی شما در تشخیص موقعیت ­ها و تلقی آن ها به عنوان تهدید یا فرصت، نهفته است. فرقی نمی­ کند که این موقعیت شغلی باشد یا صرفاً یک رابطه­ دوستانه؛ شما می­ توانید با ارزیابی مکان و افرادی که در این باره با آن­ ها مواجه هستید، دریابید که در همان مسیری که مورد انتظار شماست قرار دارند یا خیر.

 

۷- ویژگی خاص متولدین برج میزان (مهر):

شما می­ توانید ویژگی ­ها و خصوصیات هر فرد را بهتر از خودش دریابید. هیچ انگیزه ­ای شما را به عقب سوق نخواهد داد و اغلب می­ توانید خیلی قبل تر از آن ­که طرف مقابل لب به سخن بگشاید، بفهمید که چه چیزی را می ­خواهد بگوید. از طرف دیگر، شما تقریباً نمی ­توانید به خوبی به ویژگی ­های خود پی ببرید و اغلب در پی بردن به نیازهای خود با اشکال مواجه می ­شوید.

 

۸- ویژگی خاص متولدین برج عقرب (آبان):

قدرت و توانایی ذهنی شما تماماً به روابط عاشقانه منحصر می ­شود. شما در بروز دادن احساسات عاشقانه بدون استفاده از کلمات، استاد هستید. درواقع، بعضی اوقات این احساس به شما دست می ­دهد که لغات، مانعی برای بروز احساساتتان هستند.
درعین حال، علی­ الخصوص موقعی که یار عشقی شما از این شیوه جهت بیان عواطف و عشقش نسبت به شما، استفاده کند، شما حس بی ­تفاوتی نسبت به این فرد پیدا خواهید کرد.


بروز احساسات در متولدین آبان

 

۹- ویژگی خاص متولدین برج قوس (آذر): 

شما انسان روزهای سخت که کسی امیدی به هیچ چیز و هیچ کس ندارد، هستید.

 

۱۰- ویژگی خاص متولدین برج جدی (دی): 

قابلیت خاص و شگرف شما در به ­وجود آوردن تغییرات بنیادین برای ایجاد یک زندگی بهتر می ­باشد. در بعضی از مواقع، نهایتاً همه انسان ­ها متوقف می شوند. دی ماهی ­ها، در شناسایی زمان رسیدن این رکودها، افراد موفقی هستند و می­ توانند راهبردهایی متناسب برای برطرف کردن این مشکل ­ها ارائه کنند.

 

۱۱- ویژگی خاص متولدین برج دل (بهمن):

اگر بهمنی هستید، توانایی به ­سزایی در ذهن ­خوانی افراد دارید. حتی در مواقعی اصلاً شما خودتان را شخصی خبیث می­ دانید که با سوء استفاده از این توانایی در افکار و عملکرد دیگران اختلال ایجاد می ­کنید. از سوی دیگر، با توجه به این نکته که شما می ­دانید افراد مختلف در لحظات مختلف، چه نیازهایی دارند، می­ توانید در جهت برآورده کردن این نیاز­ها عمل کنید.

 

۱۲- ویژگی خاص متولدین برج حوت (اسفند):

اگر متولد این ماه هستید، دید شما گستره­ زیادی دارد؛ درست به مانند یک عقاب. همین ویژگی از شما خبره ­ای می ­سازد که امکان می ­دهد دربرابر هر مسئله ­ای، واکنش متناسب به آن را انجام دهید؛ و اگر واکنشتان خارج از حد بود، حتماً موقعیتی که در آن قرار گرفته ­اید، لایق این نوع واکنش است


منبع: نت نوشت

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد