مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود! - شخصیت شناسی


تاریخ : یکشنبه,۲۹ بهمن ۱۳۹۶ تعداد بازدید :770

به نظر شما کدام زن در این تصویر مادر واقعی این کودک است ؟ شما می توانید یکی از این دو زن را انتخاب کنید یا در حقیقت حدس بزنید که کدام زن می تواند مادر این کودک باشد تا به شما در مورد لایه های پنهانی شخصیت تان بگوید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک کودک بین دو زن نشسته و بازی می کند. اگر شما بخواهید حدس بزنید که کدام یک از زن ها مادر کودک است ؟ کدام زن را انتخاب می کنید؟ توجه داشته باشید که با انتخاب هر کدام از زن ها وجوه پنهان شخصیت شما آشکار می شود و می توانید به لایه های پنهانیشخصیت خود پی ببرید.

انتخاب زن سمت راست R

مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود!

زن سمت راست یا زن سمت چپ ؟ کدام یک مادر کودک است ؟

در صورتی که شما زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب کرده اید خوشحال باشید که تا حد زیادی صحیح پیش بینی کرده اید. بیشتر افراد در این آزمون زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب خواهند کرد. می توان گفت افرادی که این گزینه را انتخاب  کرده اند تا حدودی باهوش هستند. از خصوصیات اخلاقی و صفتی شما می توان به این که شما یک انسان تحلیلی هستید اشاره کرد. به جزئیات توجه بسیاری دارید و نکته بسیار مهم این که مغز شما به صورت نا خود آگاه حدس زده است که کودک به سمت مادرش نشسته است.

سرنخ های بسیار ظریفی در این گزینه مشاهده می شود از جمله این که زن سمت راست یک حس نگرانی مادرانه در چهره اش دیده می شود. و این انتخاب نشان می دهد که شما واقع بینانه به دنبال حفظ ثبات هستید.

انتخاب زن سمت چپ L

این زن مادر کودک نیست. اگر شما این گزینه را انتخاب کرده اید باید بگوییم که جواب شما کاملا اشتباه است. زن سمت چپ نوعی بی شرمی دارد. افرادی که این فرد را به عنوان مادر انتخاب کرده اند تا حد زیادی رویایی بوده و همیشه به نوآوری های جدید می اندیشند. کمی محتاط و در عین حال فردی سریع و عجول هستید.


منبع: نت نوشت(نویسنده : شکوفه آزادگان)

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده فریز کردن لیمو :پس از خواندن این مقاله همه لیمو هایتان را فریز خواهید کرد


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد