مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود!


تاریخ :یکشنبه,۲۹ بهمن ۱۳۹۶
تعداد بازدید :1960


به نظر شما کدام زن در این تصویر مادر واقعی این کودک است ؟ شما می توانید یکی از این دو زن را انتخاب کنید یا در حقیقت حدس بزنید که کدام زن می تواند مادر این کودک باشد تا به شما در مورد لایه های پنهانی شخصیت تان بگوید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک کودک بین دو زن نشسته و بازی می کند. اگر شما بخواهید حدس بزنید که کدام یک از زن ها مادر کودک است ؟ کدام زن را انتخاب می کنید؟ توجه داشته باشید که با انتخاب هر کدام از زن ها وجوه پنهان شخصیت شما آشکار می شود و می توانید به لایه های پنهانیشخصیت خود پی ببرید.

انتخاب زن سمت راست R

مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود!

زن سمت راست یا زن سمت چپ ؟ کدام یک مادر کودک است ؟

در صورتی که شما زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب کرده اید خوشحال باشید که تا حد زیادی صحیح پیش بینی کرده اید. بیشتر افراد در این آزمون زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب خواهند کرد. می توان گفت افرادی که این گزینه را انتخاب  کرده اند تا حدودی باهوش هستند. از خصوصیات اخلاقی و صفتی شما می توان به این که شما یک انسان تحلیلی هستید اشاره کرد. به جزئیات توجه بسیاری دارید و نکته بسیار مهم این که مغز شما به صورت نا خود آگاه حدس زده است که کودک به سمت مادرش نشسته است.

سرنخ های بسیار ظریفی در این گزینه مشاهده می شود از جمله این که زن سمت راست یک حس نگرانی مادرانه در چهره اش دیده می شود. و این انتخاب نشان می دهد که شما واقع بینانه به دنبال حفظ ثبات هستید.

انتخاب زن سمت چپ L

این زن مادر کودک نیست. اگر شما این گزینه را انتخاب کرده اید باید بگوییم که جواب شما کاملا اشتباه است. زن سمت چپ نوعی بی شرمی دارد. افرادی که این فرد را به عنوان مادر انتخاب کرده اند تا حد زیادی رویایی بوده و همیشه به نوآوری های جدید می اندیشند. کمی محتاط و در عین حال فردی سریع و عجول هستید.


منبع:نت نوشت(نویسنده : شکوفه آزادگان)

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد