آیا می دانید که بیشتر افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟


تاریخ :یکشنبه,۲۷ اسفند ۱۳۹۶
تعداد بازدید :2322


 

یک مطالعه جدید به این پرسش که افراد موفق متولد چه ماهی هستند پاسخ داده و ادعا می کند افراد موفق در زندگی در یک دوره خاص زمانی در طی سال متولد می شوند. این تحقیقات که در دانشگاه تورنتو، دانشگاه فلوریدا، دانشگاه نورث وسترن صورت گرفته است خبرهای خوبی برای متولدین چند ماه دارد که نشان می دهد این افراد نیز با تلاش و پشتکار می توانند از جمله افراد بسیار موفق و نام آور باشند.

بیشتر افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟

سپتامبر – مهر

baby

کودکان متولد سپتامبر در کلاس درس خود به سرعت پیشرفت می کنند و سریعتر از دیگر کودکان به نتایج مثبت می رسند

مطالعات نشان می دهد که نهمین ماه میلادی که معادل ماه مهر ایرانی است می تواند اعتماد به نفس بسیار قوی بیافریند. افراد متولد این ماه همانند یک کودک در رسیدن به اهداف خود مصم و قوی هستند. شاید تمامی این اعتماد به نفس ها به دلیل این باشد که سال تحصیلی در این ماه شروع می شود و بچه های مهر ماهی بهترین شاگردان هستند. کودکان متولد سپتامبر در کلاس درس خود به سرعت پیشرفت می کنند و سریعتر از دیگر کودکان به نتایج مثبت می رسند. این خصلت درست برعکس کودکان متولد ماه آگوست یا همان شهریور است چرا که این کودکان برای رسیدن به دوران مدرسه می بایست ۱۱ ماه بیشتر از کودکان متولد مهر صبر کنند. بر اساس مطالعات کودکان متولد شده در ماه مهر یا سپتامبر به تحصیلات بیشتری ادامه می دهند و به دلیل بلوغ نسبی بیشتری که نسبت به دیگر کودکان هم دوره خود دارند کمتر دچار تخلفات در دوران کودکی و نوجوانی می شوند.

 

متولدین مهر موفق تر هستند

به طور کلی طبق یافته ها که از مدارس دولتی در ایالت فلوریدای امریکا کسب شده است نشان داده اند که کودکان متولد ماه سپتامبر یا همان مهر موفق ترین کودکانی هستند که آینده درخشانی می سازند. این کودکان که آمار تولدشان نیز بسیار بالاست روابط اجتماعی بیشتر و بهتری دارند به نحوی که کمترین افراد متولد این ماه در لیست آمار متخلفین مشاهده شده است.


منبع:نت نوشت(شکوفه آزادگان)

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد