آب خوردن با معده خالی را حتما تجربه کنید تا این معجزه ها را در بدنتان ببینید


تاریخ :سه شنبه,۲۸ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :527


شاید شما هم بارها از خود پرسیده باشید که زنان ژاپنی از چه روشی برای زیبا سازی پوست خود استفاده می کنند؟ برای داشتن یک پوست بی عیب و نقص نیاز به مصرف کرمها و لوسیون های گران قیمت با برند های خاص نیست. اگر شما هم تحقیقاتی انجام داده باشید متوجه می شوید که زنان ژاپنی مراسمی به عنوان « آب خوردن با معده خالی » دارند که هر روز صبح بلافاصله پس از بیدار شدن آب می نوشند. اگر این روند را به عنوان یک درمان در پیش بگیرید از فواید آب خوردن با معده خالی مطلع خواهید شد که بخشی از آنها را برای شما آورده ایم.

فواید آب خوردن با معده خالی

احساس سلامت و تازگی

یکی از فواید آب خوردن با معده خالی این است که چند روز پس از شروع نوشیدن آب با معده خالی در صبح احساس سبکی و سلامتی خوبی در خود احساس می کنید. دلیل این حس تنها زدوده شدن سموم از بدن شما می باشد.

بهبود سوخت و ساز بدن با آب خوردن با معده خالی

رژیم های غذایی سخت و غیر قابل تحمل که ممکن است علاوه بر گرسنگی های بیش از حد برای معده و دیگر اعضای بدن شما مضر باشد را کنار بگذارید. با این کار بعد از بیدار شدن می توانید سوخت و ساز بدن را به طور شگفت انگیزی بالا ببرید.

کاهش وزن از معجزات آب خوردن با معده خالی

شما می توانید انرژی و انگیزه بیشتری برای ورزش کردن داشته باشید همچنین هضم غذای شما بهتر انجام می شود و گرسنگی کمتری احساس می کنید.

خداحافظی با سوزش معده

اگر شما هم سوء هاضمه یا رفلاکس اسید معده دارید زمانی که شروع به نوشیدن آب ناشتا کنید این مشکل ناپدید خواهد شد. بعد از هر وعده غذایی دیگر احساس ناراحتی های شدید در ناحیه معده نخواهید داشت.

تجربه پوست شاداب و سالم


اگر بدنی سالم می خواهید صبح ها با معده خالی آب بنوشید

نمی توان گفت این عمل پوست شما را چند سال جوانتر خواهد کرد یا اینکه دیگر از چین و چروک پوست خبری نخواهد بود ولی بی شک درمان آب می تواند پوست شما را تا حد زیادی سالم و شاداب کند. چین و چروک پوست کمتر می شود و درخشش پوست صورت را مشاهده خواهید کرد.

درمان عفونت های دستگاه ادراری به واسطه آب خوردن با معده خالی

نوشیدن آب تصفیه در ابتدای صبح بهتر از هر آنتی بیوتیک دیگری می تواند به شما کمک کند. همچنین احساس سوزش و درد در هنگام ادرار از بین می رود.

نوشیدن چهار لیوان آب در ابتدای صبح پس از بیدار شدن از خواب حتی قبل از مسواک زدن دندانها و با معده خالی یکی از بهترین روشهای درمان و جلوگیری از بیماری ها است. اگر نوشیدن چهار لیوان برای شما مشکل است از یک لیوان شروع کنید و کم کم این مقدار را افزایش دهید.

 

سعی کنید در ۴۵ دقیقه بعد از نوشیدن آب چیز دیگری نخورید. بعد از آن خوردن و نوشیدن عادی روزانه خود را در پیش گیرید. با این روش می توانید دیابت یا فشار خون بالا را در مدت ۳۰ روز یبوست و التهابات معده را ۱۰ رو مشکلات ریه و سل را طی ۹۰ روز درمان کنید. این روش را امتحان کنید.


منبع:نت نوشت(نویسنده:شکوفه آزادگان)

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد