با دارچین از شر مورچه ها خلاص شوید!


تاریخ :جمعه,۱۲ مرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1395


شاید فکر کنید دارچین فقط برای پخت و پز استفاده می شود، اما اگر این مقاله را بخوانید متوجه خواهید شد که شما به راحتی می توانید با دارچین از شر مورچه ها خلاص شوید!

 

مورچه ها موجوداتی هستند که اگر به داخل محیط زندگی ما راه یابند کلافه مان می کنند. اما برای اینکه از شر مورچه ها خلاص شوید باید حواستان باشد که از چه موادی استفاده می کنید. یکی از مواد مورد استفاده برای از بین بردن مورچه ها مواد شیمیایی هستند که این مواد برای سلامتی انسان ها نیز خطر دارد. در این مواقع بهتر است از مواد طبیعی و بدون خطر استفاده کنیم. دارچین یکی از این مواد است، شاید برایتان عجیب باشد اما شما می توانیدبا دارچین از شر مورچه ها خلاص شوید!

خلاص شدن از شر مورچه ها با دارچین!

شاید دارچین مورچه‌ها را از بین نبرد اما می‌تواند مسیر مورچه‌ها را تغییر دهد و به ناچار به دنبال راه دیگری بگردند و دیگر در مکانی که دارچین هست تجمع نکنند. روش‌های زیادی به این شکل وجود دارد اما با امتحان کردنشان پی می‌برید که هیچ کدام به اندازه دارچین موثر نیستند.

ساده‌ترین روش استفاده از دارچین این است که مقداری دارچین برداشته و در جایی که مورچه‌ها وارد خانه می‌شوند بپاشید. بوی دارچین به قدری قوی است که مسیر مورچه‌ها را به کلی مختل می‌کند و دیگر در آن مسیر حرکت نمی‌کنند.

روش دیگر کشیدن خط مرزی با دارچین است. می‌توانید با دارچین در مسیر مورچه‌ها خط مرزی بلندی بکشید که دیگر نتوانند از روی آن عبور کنند. این کار را با استفاده از گوش پاک کن انجام دهید. آن را به دارچین آغشته کرده و خط مرزی را بکشید.

از روغن ضروری دارچین استفاده کنید. روغن دارچین تاثیر قوی تری نسبت به پودر دارچین دارد. برای استفاده از آن یک عدد گوش پاک کن را آغشته به روغن کنید و در جاهایی که مورچه جمع می شود بمالید.

یکی دیگر از روش هایی که تمیزتر از روش های قبلی است استفاده از چوب دارچین است. چوب ها در جاهایی که مورچه ها وارد می شوند قرار دهید.

منبع:الو دکتر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد