وقتی ارتباط شیطانی زنم را با دوست صمیمی ام فهمیدم خشکم زد و ... | مجله پادرا

وقتی ارتباط شیطانی زنم را با دوست صمیمی ام فهمیدم خشکم زد و ...


تاریخ :یکشنبه,۵ آبان ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1252


حوادث رکنا: مردی دوست صمیمی اش را به خاطر ماجرای ناموسی به قتل رساند.

وقتی ارتباط شیطانی زنم را با دوست صمیمی ام فهمیدم خشکم زد و ...

به گزارش گروه آرشیو رکنا، پرونده ای که به تازگی روی میز قضات دادگاه کیفری قرار گرفته، مربوط به پرونده جنایتی است که با انگیزه ناموسی رخ داده است. تحقیقات در این باره از 12 مهر ماه سال 95 همزمان با کشف جسد طناب پیچ شده مرد جوانی در حوالی شهر ری آغاز شد. هرچند هنوز هویت مقتول مشخص نبود اما شواهد اولیه نشان می داد او در محل دیگری به قتل رسیده و در ادامه جسدش به آنجا منتقل شده است.
در چنین شرایطی تجسس ها برای کشف حقیقت آغاز شد. مأموران در چند روز بعد توانستند هویت مقتول را شناسایی کنند. هرچند خانواده اش اعلام کردند که او با هیچ کس خصومتی نداشته اما در ادامه شواهدی به دست آمد که نشان می داد وی با زن جوانی که همسر یکی از دوستان صمیمی اش بود، چند پیامک رد و بدل کرده است.
این موضوع می توانست سرنخ خوبی برای دست یافتن به کشف راز این جنایت باشد. به همین دلیل زن جوان بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او ادعا می کرد که از این جنایت چیزی نمی داند ولی در ادامه اعتراف کرد که شوهرش عامل اصلی این قتل است.
شوهر این زن بعد از قتل گریخته بود و هیچ کس از مخفیگاهش اطلاعی نداشت. با این حال 13روز بعد مأموران توانستند مخفیگاهش را در شمال کشور شناسایی و وی را دستگیر کنند. او به قتل دوستش اعتراف کرد و گفت: وقتی تلفن همراه همسرم را دیدم متوجه رابطه مرموز دوستم و همسرم شدم.
همسرم را تهدید کردم که باید دوستم را به خانه مان بکشاند. او هم پذیرفت و روز حادثه درحالی که نمی دانست در خانه هستم به خانه ام آمد ومن غافلگیرش کردم و او را به قتل رساندم و با همدستی همسرم جسد را به اطراف شهرری بردیم. با وجود این ادعاها خانواده مقتول ادعا می کنند که فرزندشان قربانی اختلاف مالی شده است. در این شرایط پرونده به دادگاه کیفری یک فرستاده شد و قرار است این زن و شوهر به زودی محاکمه شوند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد