ارتباط عاشقانه بن سلمان با ستاره سرشناس آمریکایی لو رفت + عکس


تاریخ :چهارشنبه,۱۶ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1358


گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که محمد بن سلمان با یک بازیگر پرحاشیه آمریکایی ارتباط نزدیک و دوستانه ای پیدا کرده است.

گفته می شود در این اواخر، لیندزی لوهان هدایای بسیار سخاوتمندانه ای، از جمله یک کارت اعتباری، از ولیعهد سعودی دریافت کرده و همچنین اجازه یافته است با هواپیمای خصوصی او پرواز کند. به گفته منابع آگاه، نخستین آشنایی آن ها در مسابقات اتومبیل رانی جایزه بزرگ سال گذشته بوده است.

بن سلمان

برخی از دوستان لوهان نیز گفته اند این دو نفر وارد رابطه دوستی با یکدیگر شده و بار ها پیام هایی را که میان آن ها رد و بدل شده است دیده اند. بنا به گفته آنها، برقراری رابطه با شخصیت های سیاسی خاورمیانه برای لوهان موضوع غیرمعمولی نیست. به طوریکه در چند سال گذشته شایعاتی مبنی بر زندگی موقت او در دبی وجود داشت.

مسئول برنامه های لوهان و ولیعهد سعودی ارتباط این دو نفر را رد کرده و گفته اند دیدار آن ها تنها در مسابقات اتومبیل رانی جایزه بزرگ بوده است.

لیندزی لوهان که در حال حاضر در استرالیا به سر می برد، بازیگر، مدل و خواننده پاپ پرحاشیه آمریکایی است که سوابقی چون اعتیاد به الکل، مواد مخدر، سرقت و قمار و دادگاه های پیاپی را در پرونده دارد. او تا سال ۲۰۱۶ با یک تاجر روس در ارتباط بود و پیش از آن نیز با یک هتلدار آمریکایی رابطه داشت. این بازیگر خبرساز در سال ۲۰۱۸ از تمایل خود برای ساخت یک فیلم با موضوع فرهنگ سعودی گفته بود.


منبع:فرانگر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد