اعدام زن پلید در زندان کرج!


تاریخ :شنبه,۱ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :820


حوادث رکنا: زن میانسال که به همراه پسر و شوهر صیغه ای اش، راننده خودروی مدل بالایی را ربوده و به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

تحقیقات کارآگاهان جنایی از 27 شهریور سال 91 و همزمان با کشف جسد پتو پیچ یک مرد داخل خودروی نیسان آغاز شد. جسد متعلق به مرد ناشناسی بود اما در ادامه بررسی ها کارآگاهان به سراغ پرونده های افراد گمشده رفتند و مشخص شد جسد متعلق به مهدی بوده که از چند روز قبل ناپدید شده بود.

به همین دلیل از خانواده اش خواسته شد برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی بروند. با حضور خانواده مهدی، هویت جسد برملا شد. در ادامه بررسی ها مشخص شد که خودروی پرادوی مقتول نیز به سرقت رفته و از حساب بانکی اش دو مرحله پول برداشت شده است.

تلاش تیم تحقیق آنها را به مادر و پسری رساند که سرقت های سریالی انجام می دادند. نرگس و پسرش ابتدا منکر سرقت ها و قتل بودند اما درنهایت به جرم خود اعتراف کردند. پسر نرگس در تحقیقات گفت: مادرم به عنوان طعمه در خیابان سوار خودروهای مدل بالا می شد و با راننده ها طرح دوستی می ریخت.

من و شوهر صیغه ای اش به نام غلام با موتور خودرو را تعقیب می کردیم. بعد از طی مسافتی نرگس از راننده می خواست مقابل پارکی توقف کند. پس از رفتن به داخل پارک، با دادن آبمیوه مسموم به راننده، او را بیهوش می کرد. بعد هم راننده و خودرو را می دزدیدم. غلام، خودروهای سرقتی را به سیستان و بلوچستان می برد و به یک قاچاقچی به قیمت 100 میلیون تومان می فروخت. در این مدت ما راننده را بیهوش در خانه زندانی می کردیم. وقتی غلام به تهران بازمی گشت، راننده را در محلی خلوت رها می کردیم. اما در یکی از سرقت ها نرگس بیش از حد به مقتول داروی بیهوشی داد و باعث مرگ او شد.با اعتراف متهمان، غلام و خریداران خودروهای سرقتی بازداشت شده و به جرم خود اعتراف کردند. متهمان در ادامه تحقیقات به سرقت پنج خودروی مدل بالا به این روش اعتراف کردند.

با تکمیل تحقیقات پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح 18 اسفند سال 94 متهمان پای میز محاکمه رفتند.

نرگس به اتهام مباشرت در قتل و مشارکت در آدم ربایی و سرقت وپسرش وغلام نیز به اتهام مشارکت در سرقت و آدم ربایی و معاونت در قتل پای میز محاکمه رفتند.در پایان جلسه، قضات دادگاه کیفری حکم قصاص زن میانسال را صادر کردند. با تأیید این حکم در دیوانعالی کشور، زن میانسال در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد