ربوده شدن مردی در تهران توسط ناظم مدرسه و 4 دانش آموزش

اقدام خجالت آور آقای ناظم و 4 دانش آموز مدرسه ! / در دادگاه کیفری تهران بررسی شد


تاریخ :پنجشنبه,۱۴ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :434


حوادث رکنا: ناظم دبیرستانی که با همدستی چهارنفر از شاگردانش مرد جوانی را به خاطر اختلاف حساب ربوده بود، روز گذشته در دادگاه کیفری محاکمه شدند.

اقدام خجالت آور آقای ناظم و 4 دانش آموز مدرسه ! / در دادگاه کیفری تهران بررسی شد

به گزارش رکنا،سال ۹۴ مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس از چند پسر نوجوان به اتهام آدم ربایی شکایت کرد. وی گفت: چند روز قبل چهارپسر نوجوان همراه مرد جوانی که با او اختلاف حساب داشتم مرا به زور سوار ماشین کردند و به خانه متروکه ای حوالی تهران بردند. آنجا بود که فهمیدم او برای تسویه حساب مالی همراه دانش آموزان مدرسه اش مرا ربوده است. متهمان دو روز مرا در آن خانه حبس کردند و در این مدت مرا به شدت کتک زدند.

با طرح این شکایت مرد جوان همراه چهار شاگرد مدرسه شناسایی و بازداشت شدند. متهمان در بازجویی ها به جرمشان اقرار کردند و یکی از شاگردان مدرسه در توضیح به مأموران گفت: آقای کریمی، ناظم مدرسه بود. با او رابطه خوبی داشتیم. روزی او از ما خواست مردی را که برای خواهرش ایجاد مزاحمت کرده است. سوار ماشین کنیم و او را به خانه ای متروکه در حوالی تهران ببریم. از آنجائیکه به او اعتماد داشتیم قبول کردیم، اما بعد ها فهمیدم او با شاکی اختلاف مالی داشته است.

در ادامه ناظم مدرسه نیز تحت بازجویی قرار گرفت و با اقرار به جرمش همراه چهارشاگرد مدرسه روانه زندان شد، اما متهمان با قرار وثیقه آزاد شدند.

پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز روی میز هیئت قضایی همان شعبه قرار گرفت. ابتدای جلسه شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد. در ادامه ناظم مدرسه در جایگاه ایستاد و گفت: مهندس فیزیک هستم و مدتی قبل با شاکی اختلاف مالی پیدا کردم. هر بار طلبم را از او می خواستم طفره می رفت به همین دلیل تصمیم گرفتم از بچه های مدرسه کمک بگیرم تا به پولم برسم. متهم ادامه داد: روزی با بچه های مدرسه صحبت کردم و گفتم شاکی مزاحم خواهرم است. سپس به همین بهانه روز حادثه همراه بچه های مدرسه سوار خودرو ام شدیم و در خیابان شاکی را به زور سوار ماشین کردیم و به خانه متروکه بردیم. دو روز آنجا بودیم و بعد از اینکه شاکی راضی شد طلبم را برگرداند او را آزاد کردیم.

در ادامه دیگر متهمان با تأیید این توضیحات از خودشان دفاع کردند.در پایان هیئت قضایی وارد شور شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد