انفجار وحشتناک بامداد امروز در خیابان ویلای تهران / 10 تن کشته و مجروح شدند + فیلم و عکس


تاریخ :چهارشنبه,۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1545


حوادث رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی از کشته و زخمی شدند 10 نفر بر اثر انفجار شدید در خیابان استاد نجات الهی خبر داد.

به گزارش رکنا، جلال ملکی گفت: درباره جزییات حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی گفت: در ساعت 03:16 بامداد امروز صدای انفجار شدیدی در خیابان استاد نجات الهی بالاتر از خیابان سپند شنیده و بلافاصله توسط شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تماس گرفته می شود.
وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه مسکونی در انتهای کوچه انفجار شدیدی است که منجر به آتش سوزی و شعله ور شدن بخش هایی از ساختمان شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: شدت انفجار به حدی بود که دیوارها، سقفها و درها و پنجره های بخش زیادی از منزل تخریب شده بود و به منازلی که در ضلع شرقی و غربی این ساختمان وجود داشتند خسارتهایی بر اثر آوار وارد شده بود.
ملکی با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از این بود که در ساختمانی که باعث انفجار شده بود 5 نفر حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این افراد در لحظات اولیه خارج شده بودند. البته دچار مصدومیتهایی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس شدند. آتش نشانان به طور همزمان در حال جست و جو در ساختمانها و خاموش کردن آتش شدند.
وی ادامه داد: در ساختمان ضلع شرقی یک آقای مسن حضور داشت که دچار مصدومیتهایی شده بود که توسط آتش نشانان خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.
وی ادامه داد: در ساختمان ضلع غربی نیز 4 نفر حضور داشتند که هر 4 نفر به دلیل ریزش آوار محبوس شده بودند و قادر به خروج از ساختمان نبودند. سه نفر از این افراد با کمک آتش نشانان خارج شده و تحویل عوامل اورژانس شدند. همچنان یک خانم جوان حدوداً 40 ساله در زیر آوار محبوس بود که بعد از مدتی تلاش آتش نشانان موفق شدند این فرد را از زیر آوار خارج کنند که به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: در نهایت در این حادثه 9 نفر مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داد

آتش سوزی2آتش سوزی3آتش سوزی4آتش سوزی5آتش سوزی1


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد