اولین عکس از جسد مهسای 6 ساله / 2 مرد افغان شیطانی اعتراف کردند / 16+


تاریخ :شنبه,۲۵ اسفند ۱۳۹۷
تعداد بازدید :770


حوادث رکنا: شماری از کاربران شبکه های اجتماعی با انتقاد شدید از نرمش حکومت در برابر جنایتکاران، از حکومت خواسته اند که قاتلان مهسا کوچولو را به سخت ترین شکل مجازات کنند.

اولین عکس از جسد مهسای 6 ساله / 2 مرد افغان شیطانی اعتراف کردند /  16+

n00181376-b (1)

به گزارش گروه حوادث رکنا، ریاست تحقیقات جنایی پلیس کابل از بازداشت دو تن به اتهام آدم ربایی و قتل دختر شش ساله ای به نام مهسا خبر داده است.
این افراد چندی پیش مهسا شش ساله را از شهر کابل ربوده و بعد از چندی به شکل فجیعی به قتل رسانده اند.
آدم ربایان بعد از اینکه از خانواده مهسا پول خواستند (3صدهزار دلار امریکایی) را تهیه کرده نتوانستند، او را به شکل فجیعی با انگشت خفه و به قتل رسانیدند.
اکنون بعد از دستگیری این افراد؛ شماری از کاربران شبکه های اجتماعی با راه اندازی کمپینی خواستار اعدام قاتلان مهسا شدند.
آنان تاکید کرده اند که مجازات این جنایت کاران باعث عبرت برای سایر افراد می شود و از افزایش جرایم جنایی جلوگیری به عمل می آید.
حکیم الله شهریار یکی از کاربران فسبوک نوشته است "کلیه شهروندان افغانستان بدون استثنی خواهان اعدام فوری عاملین قتل مهسا شش ساله شده اند".
فرهاد محسنی دیگر کاربر فسبوک نیز نوشته است که "در آیات قرآن کریم به صراحت سزای قاتل را قصاص و اعدام عنوان کرده است".
آقای محسنی اضافه کرده است "اکنون نیز با بازداشت قاتلان مهسا، به عنوان یک شهروند از حکومت می خواهیم که پس از تحقیق و بررسی های همه جانبه، این آدم نماها را مطابق به احکام شریعت اسلامی که همانا اعدام است مجازات کند".
حشمت بهزاد دیگر شهروند افغانستان نیز در صفحه ی کاربری فسبوک خود نوشته است که "شهروندان خواهان اعدام قاتلین مهسا به زودترین فرصت ممکن می باشند".
او اضافه کرده است که با مجازات شدن قاتلین مهسا، دیگر جنایت کاران نیز تا حدودی دست از جنایت برداشته و هیچ "مهسایی دیگری" اینگونه قربانی نمی شود.
او خاطر نشان کرده است که اگر رئیس جمهوری و هر مقام دیگر امروز صدای خود را بلند نکنند، فردا مهساهای دیگری نیز با خطر مواجه شده و به سرنوشت این مهسا گرفتار خواهند شد.
در همین حال شمار دیگری از کاربران شبکه های اجتماعی نیز با انتقاد شدید از نرمش حکومت در برابر جنایتکاران، از حکومت خواسته اند که قاتلین مهسا کوچولو را به سخت ترین شکل مجازات کنند.
این در حالی است که آدم ربایی و گروگان گیری توسط افراد مسلح غیرمسئول در شهر کابل و سایر کشور افغانستان همواره از مردم قربانی گرفته است.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد