این 2 جوان را می شناسید؟ آن ها آبادان را بهم ریخته بودند ! + عکس


تاریخ :جمعه,۶ مهر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1932


این ۲ جوان شیشه ای که کلکسیونی از جرائم در سابقه هایشان دیده می شود با سرقت هایشان آبادان را به هم ریخته بودند.

چندی قبل ماموران با توجه به افزایش پرونده های سرقت موتور سیکلت و زورگیری در سطح شهرستان آبادان بخصوص در منطقه ذوالفقاری ، تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری عاملان این سرقت ها وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات به سراغ طعمه های دزدان رفته و پس از جمع آوری اطلاعات ابتدایی تجسس های فنی و میدانی را کلید زدند و خیلی زود ۲ دزد سابقه دار و شرور که یکی از آنها ۲ سال است تحت تعقیب ماموران است را شناسایی کردند.

همین کافی بود تا ردیابی های اطلاعاتی پلیس آغاز شود و ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در عملیاتی غافلگیرانه ۲ متهم را دستگیر کردند.

«سالم» یکی از دزدان سابقه دار است که ۱۰ بار به خاطر جرائم سرقت مسلحانه، زورگیری، سرقت خانه و موتور سیکلت به زندان رفته و از ۲ سال قبل تحت تعقیب ماموران پلیس آبادان قرار داشته است.

 

این دزد حرفه ای در تحقیقات پلیسی گفت: شب ها بعد از مصرف مواد مخدر شیشه با دوستم سوار بر موتور در خیابان ها تاریک پرسه می زدیم و به سراغ زنان و مردان تنها رفته و با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی موبایل و وسایل با ارزش همراهشان می کردیم.

مجید نیز که ۱۵ بار بخاطر زورگیری، سرقت و آزار و اذیت به زندان رفته است نیز در ادامه گفت: در این مدت بیش از ۶۰ سرقت انجام دادیم و حتی بعضی روزها نیز پس از مصرف شیشه برای سرقت در خیابان های شلوغ دست به کار می شدیم.

بنا به این گزارش، بازپرس شعبه ۲ دادسرای عمومی و انقلاب آبادان با تقاضای انتشار تصاویر ۲ متهم خواست تا کسانیکه در دام تبهکاری های این ۲ جوان گرفتار شده اند به پلیس آگاهی آبادان مراجعه کنند.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد