ناپدید شدن فرناز دولتخواه + عکس

این زن تهرانی را ندیده اید؟ / فرناز دولتخواه 3 روز پیش ناپدید شد+ عکس


تاریخ :دوشنبه,۲۱ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :438


حوادث رکنا: هویت زن کوهنوردی که سه شنبه ی هفته ی پیش به قصد صعود عازم دماوند شده و از پنج شنبه ۱۷ مرداد هیچ اطلاعی از او در دست نیست، مشخص شده است.

این زن تهرانی را ندیده اید؟ / فرناز دولتخواه 3 روز پیش ناپدید شد+ عکس

بر اساس اعلام فدراسیون کوهنوردی نام این زن مفقود شده، فرناز دولتخواه و متولد تهران است. این خانم ۳۹ سال سن دارد و دارای ۲ فرزند است.

فرناز دولتخواه به همراه یک گروه ۲۰ نفره آن هم نه در قالب باشگاه معتبر کوهنوردی بلکه در جمع یک گروه دوستانه برای صعود قله دماوند از جبهه شمال شرقی اقدام می کنند که به دلیل خستگی به همراه یکی از اعضای گروه کمی با فاصله از گروه اصلی به سمت پایین حرکت می کنند و در مسیر یخچال شمال شرقی دچار حادثه شده و سقوط می کنند.

حمید مساعدیان رئیس بخش امداد و نجات و فدراسیون کوهنوردی با اعلام این خبر گفت: پس از سقوط بر اساس اظهارات همراه خانم دولتخواه هر دو کوهنورد مصدوم می شوند با این وجود خانم دولتخواه اعلام می کند به دلیل جا ماندن کوله باید با بالاتر از محل سقوط صعود کند که بر این اساس همراه خانم دولتخواه ایشان را رها می کند و به سمت پایان قله حرکت می کند که این اشتباه بزرگی بوده است.

او افزود: متاسفانه هیچ گونه اثری از این خانم پیدا نکرده ایم و تیم های کوهنوردی و جستجویاب دوباره برای جستجوی این خانم کوهنورد صعود خواهند کرد.

مساعدیان درباره پیگیری خانواده دولتخواه گفت: فدارسیون کوهنوردی با عموی این خانم در تماس هستند و آخرین اطلاعات را در اختیار خانواده وی قرار می دهند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد