این مرد خطرناک تهرانی را می شناسید / او در مقابل دوربین یک فروشگاه جوانی را سلاخی کرد + عکس چهره باز


تاریخ :سه شنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید :818


حوادث رکنا: پلیس آگاهی تهران با انتشار عکس و مشخصات یک قاتل خطرناک که دو سال گذشته مرد جوانی را در مغازه اش سلاخی کرده از مردم برای دستگیری وی کمک خواست.

این مرد خطرناک تهرانی را می شناسید / او در مقابل دوربین یک فروشگاه جوانی را سلاخی کرد + فیلم و عکس چهره باز

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی خبر داد که در یک درگیری ، با سلاح سرد اقدام به ارتکاب جنایت کرده است.

8f063cb9-b5fd-4cf6-93ed-0f2962411519

24a8a124-b28d-4af7-be92-1e7052fa51ea

172fcfb9-817a-4d30-9180-1bec4f90a547

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در توضیح این خبر گفت : ساعت 14:35 12 دی ماه سال 96 و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی ، ابتدای کوچه سیداسماعیل به کلانتری 113 بازار اعلام شد . با حضور مأمورین کلانتری و اورژانس در محل فرد مصدوم به بیمارستان منتقل اما پس از چند ساعت و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت می کند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" ، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین مداربسته ی داخل مغازه اطلاع پیدا کردند که مقتول ( 30 ساله ) بلافاصله پس از ورود به داخل مغازه با شاگرد مغازه( قاتل متواری ) درگیر شده ؛ طی آن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است .

صاحب مغازه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : روز درگیری متوفی حدودا 15 تماس تلفنی با مغازه بنده داشت و طی آن با شاگرد مغازه به نام حمید درگیری لفظی پیدا کرده بود ؛ زمانیکه متوفی داخل مغازه شد ، بدون هرگونه صحبتی به سمت حمید رفت و به شدت با هم درگیر شدند . در آن لحظه بلند شدم تا آنها را از هم جدا کنم که چاقویی که دست شاگردم ( حمید ) بود به دست من خورد و من از ناحیه دست زخمی شدم . به کمک همسایه ها مشغول جدا کردن متوفی از شاگرد مغازه بودم که در حین جدا کردن آنها ، چاقویی که دست حمید بود به سینه ی متوفی برخورد کرد و پس از چند لحظه او روی زمین افتاد که بلافاصله به اورژانس زنگ زده تا او به بیمارستان منتقل شود .

شاهدان صحنه درگیری نیز در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که با شنیدن صدای داد و فریاد همسایه ها مبنی بر اینکه داخل مغازه آقای ... چاقوکشی و درگیری شده خودشان را به محل درگیری رسانده و متوجه شدند که شاگرد مغازه به نام "حمید . ق" ( 31 ساله ) با چاقو ، متوفی به نام "ناصر . م" ( 30 ساله ) را از ناحیه قفسه سینه مجروح کرده و از محل متواری شده است .

کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل سکونت "حمید . ق" در خیابان 17 شهریور به تحقیقات از همسایگان محل سکونت وی پرداخته و مشخص می شود که حمید به صورت مجردی زندگی می کند ؛ لذا در ادامه ، با شناسایی دیگر اعضای خانواده ی حمید ، از آنها تحقیقات بعمل آمده و آنها نیز همگی عنوان می کنند که هیچ اطلاعی از حمید ندارند .

سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده عنوان داشت : در ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت دستگیری متهم ، هماهنگی های لازم با شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم تحت تعقیب اداره دهم ویژه قتل پلیس انجام شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم متواری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055437 در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد