اخبار حوادث | بادیگارد ایرانی خواننده زن عرب تحت تعقیب پلیس تهران + عکس

بادیگارد ایرانی خواننده زن عرب تحت تعقیب پلیس تهران + عکس


تاریخ :یکشنبه,۴ اسفند ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2534


حوادث رکنا: کیفرخواست یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام قتل دوستش در حالی از سوی بازپرس جنایی تهران پس از 8 سال صادر شد که وی به عنوان بادیگارد یک خواننده زن عرب در یکی از کشورهای خارجی در حال فعالیت است.

بادیگارد ایرانی خواننده زن عرب تحت تعقیب پلیس تهران + عکس

به گزارش رکنا، شامگاه چهارشنبه هفتم اردیبهشت سال 90 به مأموران کلانتری 138 جنت آباد اعلام شد که بین چند نفر درگیری رخ داده است.

مجروحان این درگیری خونین به بیمارستان منتقل شدند اما علی یکی از افرادی که در این درگیری از ناحیه بازو آسیب دیده بود، ساعاتی بعد به کما رفت و تسلیم مرگ شد. دوست علی نیز که در این درگیری از ناحیه دست مجروح شده بود در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفت.

با مرگ پسر جوان موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در بررسی های صورت گرفته مشخص شد عامل این جنایت یکی از قویترین مردان ایران به نام امیر- ق است. یکی از شاهدان در تحقیقات گفت: امیر و علی باهم دوست بودند اما از مدتی قبل به خاطر سه میلیون تومان با یکدیگر اختلاف پیدا کرده بودند.

او ادامه داد: شب حادثه، قرار بود امیر و برادرانش به مجلس میهمانی که علی برگزار کرده بود بیایند. از امیر خبری نشد اما همان شب در خیابان با هم درگیر شدند که علی مجروح شد.

با تأیید مرگ مغزی پسر جوان، خانواده علی، اعضای بدن پسرشان را اهدا کردند و بدین ترتیب مرگ پسر جوان جان چند نفر را نجات داد.

با شناسایی هویت عامل جنایت دستور بازداشت او صادر شد اما تحقیقات نشان می داد که امیر متواری شده است. پدر امیر که بعد از این حادثه به جرم نگهداری مواد مخدر دستگیر شد درباره پسرش به بازپرس گفت: امیر همیشه ورزش می کرد و پسر خوبی بود. من نمی دانم چرا این اتفاق افتاد، فقط از او شنیده بودم که با یکی از دوستانش مشکل دارد. خبر مرگ علی را به امیر اطلاع دادیم و هرگز نمی دانستم او برای فرار از محاکمه متواری می شود. برای پیدا کردن سرنخی از متهم فراری، به دستور بازپرس جنایی تصویر متهم در رسانه ها منتشر شد اما هیچ رد و سرنخی از او به دست نیامد.

فرار به خارج مرزها

در تحقیقات پلیسی مشخص شد که امیر مدتی به ترکیه رفته و بعد از آن مخفیانه به یونان، قبرس و یک کشور دیگر رفته است. اما از آنجایی که محل اختفای مرد آهنین مشخص نبود، بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد و از پلیس بین الملل خواست تا با شناسایی مخفیگاه مرد جوان، او را بازداشت کنند.

در حالی که با گذشت بیش از 8 سال از فرار قوی ترین مرد ایران به اتهام جنایت مخفیگاه او شناسایی نشده بود؛ تیم تحقیق به سرنخ های جدیدی در خصوص او رسیدند. بررسی ها نشان می داد امیر، مدتی است به استخدام یکی از خواننده های زن مشهور عرب درآمده و به عنوان بادیگارد برای او کار می کند.

از آنجایی که متهم پس از 8 سال و 10 ماه همچنان متواری است بازپرس محمد تقی شعبانی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، برای او به اتهام مباشرت در قتل و ایراد ضرب و جرح جوانی که همراه علی مجروح شده بود کیفرخواست غیابی صادر کرد.

علاوه بر این برای دو برادر امیر نیز به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی، قدرت نمایی با قمه و اخلال در نظم عمومی و برای پدر امیر به اتهام نگهداری تریاک کیفرخواست صادر کرد. پرونده این جنایت بزودی به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع خواهد شد


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد