اخبار حوادث | بازداشت بی رحم ترین مرد شیطان صفت در تهران | مجله پادرا

بازداشت بی رحم ترین مرد شیطان صفت در تهران / او دختر خود و همسایه را آزار داد


تاریخ :شنبه,۷ دی ۱۳۹۸
تعداد بازدید :383


حوادث رکنا: مردی در پایتخت به خاطر اقدام شیطانی با دخترش و همچنین دختر همسایه و خواهرزاده اش از خود دفاع کرد.

بازداشت بی رحم ترین مرد شیطان صفت در تهران / او دختر خود و همسایه را آزار داد

همسر این مرد افغان راز تکان دهنده ای را فاش کرد، این درحالی است که او اصرار بر بی گناهی دارد.

راز وحشتناک

به گزارش رکنا، دو روز قبل زن جوانی به نام ثریا به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر رفت و از شوهر ۲۱ ساله اش به نام سلمان که افغان است شکایت کرد .

وی به مأموران گفت: من چهار سال قبل با سلمان ازدواج کردم و حالا صاحب دو فرزند هستیم. دختر کوچکم یک سال و نیمه است. چند روز بود دخترم رفتارهای عجیبی از خودش نشان می داد که از دیدن آن تعجب کرده بودم. من علت این رفتارهای عجیب را از او پرسیدم که با زبان بچگانه به من فهماند پدرش او را آزار داده است.

این زن ادامه داد : مدتی بود که به رفتارهای شوهرم مشکوک شده بودم اما نمی خواستم حقیقت را باور کنم .حالا که متوجه شده ام به دختر خردسالم رحم نکرده و او را آزار داده است، می خواهم حقیقت را بگویم. او قبلا هم دختر ۵ ساله همسایه را آزار داده بود و با خواهرزاده نوجوان خودش نیز رابطه پنهانی دارد.

من شیطان نیستم

با این شکایت، مرد جوان به کلانتری احضار شد و اتهاماتش را انکار کرد.

با توجه به فجیع بودن اقدامات این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سلمان دیروز در جلسه تحقیق خودش را بی گناه خواند.

وی گفت: من نصاب کابینت هستم. صبح ها از ساعت ۸ صبح به محل کارم می روم و ساعت 22 به خانه برمی گردم. من اصلا با دخترم در خانه تنها نبودم که بتوانم چنین بلایی را سر او بیاورم.

مرد مرموز ادامه داد: از وقتی فرزند دوم مان متولد شده، رفتارهای همسرم تغییر کرده است و مدام با من بد خلقی می کند. او مدتی است به خانه عمه اش رفت و آمد دارد و این دروغ ها را عمه اش به او یاد داده تا علیه من مطرح کند.همسرم چند روز پیش قهر کرد و به خانه عمه اش در کیانشهر رفت و حالا علیه من شکایت کرده است.

سلمان درباره درگیری با همسرش به قضات گفت: چند روز پیش همسرم دختر یک و نیم ساله مان را کتک زد و من که از رفتار همسرم عصبانی شده بودم، با او درگیر شدم. همسرم همان موقع قهر کرد و از خانه بیرون رفت.چندبار با او تماس گرفتم تا به خانه برگردد اما قبول نکرد تا این که آخرین بار با من تماس گرفت و گفت می خواهد با من آشتی کند. همسرم به همین بهانه مرا به کلانتری کشاند و تحویل پلیس داد.

این مرد درباره اتهام رابطه پنهانی با خواهرزاده اش نیز گفت: چون من رابطه خوبی با خواهرزاده نوجوانم داشتم، همسرم به این ماجرا حسادت می کرد. به همین دلیل مدت دوسال است با خواهر و خواهرزاده ام قطع رابطه کرده ام اما حالا همسرم ادعا کرده من با خواهرزاده ام رابطه داشته و او را آزار داده ام.

با پایان اظهارات سلمان، قضات ادامه جلسه تحقیق را به روزهای بعد موکول کردند تا زن جوان به دادگاه احضار شود و به تشریح شکایت اش بپردازد.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد