بی آبرویی عروس 18 ساله 2 هفته بعد از ازدواج اجباری! / در خاش رخ داد !


تاریخ :دوشنبه,۲۶ آذر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2092


رکنا: زن جوان با همدستی پسر 18 ساله، همسرش را به قتل رساند.

 

به گزارش رکنا، سرهنگ ابراهیم کوچک زائی فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: بیست و چهارم آذرماه یک فقره سرقت مسلحانه و قتل مردی جوان در بیابان‌های منطقه "پشتکوه" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بلافاصله تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل زن جوانی که در کنار پیکر بی جان و غرق به خون شوهرش ایستاده بود مدعی بود هنگام تردد با خودرو پراید در حاشیه شهر خاش ۲ سارق موتورسوار با تهدید سلاح گرم آن‌ها را به این منطقه کشانده و با مقاومت شوهرش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و با سرقت طلاهایش از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: ماموران انتظامی با توجه به تناقض گوئی‌های زن جوان و سرنخ‌های موجود در محل جنایت با هماهنگی مقام قضائی او را برای بررسی‌های بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی عنوان کرد: در بازجوئی‌های علمی کارآگاهان پلیس تنها مظنون این جنایت هولناک که کمتر از ۲ هفته است از ازدواج او با مقتول به عنوان همسر دوم می‌گذرد مشخص شد قتل هیچ ربطی به سرقت مسلحانه ندارد و متهم قصد منحرف کردن جریان رسیدگی به پرونده قتل را دارد.

زن ۱۸ ساله پرونده در بازجوئی‌های تکمیلی با مواجهه با ادله پلیسی به طراحی و اجرای نقشه مرگبار اعتراف کرد و گفت: ازدواج او با مقتول اجباری بوده و از زندگی با شوهرش راضی نبوده و با همدستی مردی جوان که از قبل با وی در ارتباط بوده نقشه این جنایت را کشیده است.

سرهنگ کوچک زائی افزود: با اعترافات تکان دهنده زن جوان بلافاصله تیم رسیدگی کننده پرونده وارد عمل شد و همدست متهم را در محدوده خیابان سعدی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح کلت به همراه یک عدد فشنگ جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: متمهان به قتل پس از بازجوئی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.


 

منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد