اخبار حوادث | تازه داماد تهرانی راز وحشتناک زنش با شوهر سابقش را فهمید

تازه داماد تهرانی راز وحشتناک زنش با شوهر سابقش را فهمید + عکس


تاریخ :شنبه,۲۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید :640


حوادث رکنا: یک زن که با همدستی خواهر و شوهرخواهرش دست به قتل همسر تاجرش زده بود از مجازات قصاص رهایی یافت. این زن شوهرکش با جلب رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه می شود.

تازه داماد تهرانی راز وحشتناک زنش با شوهر سابقش را فهمید + عکس

قتل تاجر آهن

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از بیست و یکم اردیبهشت سال ۹۱ به دنبال تماس زن میانسالی به نام شیرین با کلانتری 125 یوسف آباد آغاز شد .

این زن که هراسان بود به مأموران کلانتری گفت در غیاب وی و دو فرزندش ،شوهرش به نام مهدی کشته شده است .

ماموران بلافاصله به خانه این زن در خیابان عباس پور رفتند و با جسد خونین مرد ۵۷ ساله ای روبه رو شدند .

شواهد نشان می داد این مرد با شلیک گلوله به سرش از پای درآمده است.

جسد خونین با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به بازجویی از همسر قربانی پرداخت .

شیرین به مأموران گفت :من به همراه دختر و پسرم به خانه خواهر شوهرم رفته بودیم و شوهرم در خانه تنها بود . وقتی به خانه باز گشتیم کسی در را باز نکرد .من با کلید یدک در را گشودم و با صحنه وحشتناکی روبه رو شدم و دیدم شوهرم کشته شده بود.

نخستین سرنخ بعد از شش سال

پلیس در بازجویی از دو فرزند قربانی دریافت ، مهدی تاجر آهن بود و با کسی خصومت قبلی نداشت. وقتی در ادامه تحقیق ها پلیس به اختلاف های دنباله دار مهدی و همسرش پی برد شیرین بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت اما ادعا کرد از ماجرای قتل شوهرش اطلاعی ندارد و نمی داند چه کسی او را کشته است. تلاش پلیس برای افشای راز کشته شدن تاجر آهن ادامه داشت اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید و در حالی که شش سال از این ماجرا گذشته و تحقیقات همچنان ادامه داشت مأموران به رابطه پنهانی شیرین با یک مرد جوان به نام پیمان پی بردند .

مرد جوان به عنوان مظنون ردیابی و بازداشت شد و پرده از جنایت خانوادگی برداشت .

افشای جنایت خانوادگی

پیمان به ماموران گفت :من چند سال بعد از کشته شدن مهدی با همسر او آشنا و به او علاقه مند شدم .شوهرخواهر شیرین را هم از قبل می شناختم و با او دوست بودم .تا اینکه مدتی قبل شوهر خواهر شیرین به نام ساسان در حالی که مشروب خورده و مست بود حرف های عجیبی را مطرح کرد.ساسان گفت چند سال قبل با همدستی شیرین شوهرش را کشته است .

اظهارات مرد جوان تحقیق ها را وارد مرحله تازه ای کرد و شیرین بار دیگر بازداشت شد .

شیرین این بار لب به اعتراف گشود و به طراحی نقشه قتل شوهرش اعتراف کرد. وی گفت: همسرم قبلا ازدواج کرده بود و چون بچه دار نمی شد از همسر اولش جدا شد و با این که بیست سال از من بزرگتر بود به خواستگاری ام آمد او تاجر آهن بود و وضع مالی خوبی داشت. به همین خاطر با ازدواج کردم اما مهدی مرد بد اخلاقی بود .او همیشه سر هر موضوعی شروع به فحاشی می کرد و مرا کتک می زند .سال های آخر رفتارهای او بدتر شده بود و دیگر تحمل زندگی با او را نداشتم .من هر بار به رفتار او اعتراض می کردم ، می گفت بهتر است طلاق بگیرم .

این زن ادامه داد: من و مهدی چند سال اولی که با هم ازدواج کرده بودیم او صاحب فرزند نمی شد. ما سال ها تحت درمان بودیم و من جوانی ام را به پای او گذاشتم تا صاحب یک دختر و پسر شدیم . به همین خاطر هیچ وقت از او توقع نداشتم پیشنهاد طلاق را مطرح کند.

این زن درباره طراحی نقشه قتل گفت: یک روز با خواهرم درد دل کردم و به او گفتم از این زندگی خسته شده ام و می خواهم شوهرم را بکشم .من از خواهرم خواستم تا از شوهرش کمک بگیرد . آخرین بار وقتی که همراه خواهرم و شوهرش به سفر شمال رفته بودیم از ساسان کمک خواستم و با هم نقشه قتل را کشیدیم. آخرین بار در غذای شوهرم قرص خواب آور ریختم و به همراه دختر و پسرم خانه را ترک کردم. طبق نقشه ساسان به خانه ما آمد و شوهرم را با شلیک گلوله به سرش کشت .

بازداشت باجناق آدمکش

به دنبال اعتراف های این زن، شوهر خواهرش نیز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. وی گفت : مهدی مرد بد اخلاقی بود.او به زن های فامیل نظر داشت .من گمان می کردم او به دخترم هم نظر دارد. به همین خاطر تصمیم گرفتم او را بکشم. چون ریختن خونش حلال بود. من با هم با هماهنگی همسرش به خانه او رفتم و به مهدی شلیک کردند . سپس به اصفهان فرار کردم و تفنگ را نیز در زاینده رود انداختم.

جلب رضایت قبل از محاکمه

با اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم، برای وی به اتهام قتل ،برای شیرین به اتهام معاونت در جنایت و برای خواهر شیرین به اتهام تحریک برای قتل کیفرخواست صادر شد .

قرار بود آنها در دادگاه محاکمه شوند که توانستند رضایت دو فرزند قربانی را جلب کنند.

بدین ترتیب قرار است آنها به زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه شوند و از خود دفاع کنند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد