تجاوز آقای بازیگر به نوجوان 14 ساله/عکس


تاریخ :دوشنبه,۱۳ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :537


بازیگر مشهور که مدتی قبل اخباری جنجالی درباره اش منتشر شد اکنون پرونده اش به اوج حساسیت خود رسیده است.
وکیل کِوین اسپِیسی ادعا کرده است شاکی پرونده تعرض جنسی این هنرپیشه پیامهای متنی کلیدی را که قاضی دستور کپی و ارائه آنها به دادگاه را صادر کرده بود، پاک کرده است. این وکیل ادعا کرده که این پیامها از جنبه قانونی میتوانست به برائت این هنرپیشه از اتهاماتی که به وی زده شده بیانجامد.
آلن جکسون وکیل کوین اسپیسی ادعا کرده که شاکی پرونده با موضوع تعرض جزئی جنسی در بار نانتاکِت در سال ۲۰۱۶، پیامهایی را که به ضرر خود و به نفع اسپیسی بوده را از گوشی تلفن همراه خود پاک کرده است.
وکلای هنرپیشه خانه پوشالی از قاضی خواستار بازگرداندن یک نسخه کامل و بدون تغییر از آن پیامهای شاکی را از تلفن همراه وی و نیز هرگونه مکالمات نوشتاری شدهاند. جلسه استماع پیش از دادگاه اصلی، دوشنبه صبح در ماساچوست برگزار خواهد شد. قاضی توماس اس بَرِت با درخواست وکیل مدافع اسپیسی مبنی بر پیگیری پیامهای متنی شاکی از تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۶ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ موافقت کرده است.
البته قاضی برخی دیگر از درخواستهای وکیل مدافع اعم از سوابق تلفن شاکی با مادرش را نپذیرفته است.
کوین اسپیسی متولد ۲۶ ژوئیه ۱۹۵۹ بازیگر تئاتر و سینما، کارگردان، تهیهکننده، فیلمنامهنویس و خواننده آمریکایی است. او در اورنج جنوبی، نیوجرسی آمریکا به دنیا آمد. مادرش منشی و پدرش نویسنده برنامههای تبلیغاتی و صنعتی بود. او حرفه خود را به عنوان بازیگر صحنه در دهه ۸۰ میلادی آغاز کرد و سپس وارد تلویزیون و سینما شد. در دههٔ ۱۹۹۰ هنرپیشگی وی توجه و تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت و برای ایفای نقش در فیلم مظنونین همیشگی برندهٔ جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد شد. اسپیسی برای فیلم زیبایی آمریکایی جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد را به دست آورد.
دیگر نقشهای برجستهٔ وی عبارتند از، محرمانه لسآنجلس، هفت، شنا با کوسهها، به دیگری نیکی کن، مذاکرهکننده و کِیپَکس. در تئاتر برادوی، اسپیسی جایزه تونی را برای نقشش در گمشده در یانکرز به دست آورد. او از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ کارگردان هنری تئاتر اولد ویک لندن بوده است. از سال ۲۰۱۳ در سریال درام سیاسی خانه پوشالی محصول شبکهن تفلیکس بازی کرد که برایش جایزه گلدن گلوب بهترین هنرپیشه مرد سریال تلویزیونی درام و نامزدی جایزه امی بهترین هنرپیشه نقش اول مرد سریال درام را به همراه داشته است.
در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ آنتونی رپ، ادعا کرد کوین اسپیسی در سال ۱۹۸۶ هنگامی که رپ ۱۴ سال داشت، در حالت مستی قصد تعرض جنسی به او را داشته است. در پاسخ به این اتهامات، اسپیسی عنوان کرد که چنین اتفاقی را بهخاطر نمیآورد و اگر اتفاقی که رپ میگوید رخ داده، صادقانه از او عذرخواهی میکند. اتهامات مشابهی نیز توسط گوینده اخبار، هیثر اونرو و روبرت کاوازوس علیه کوین اسپیسی مطرح شدهاست.
با توجه به اتهامات مطرح شده، شبکه نتفلیکس ساخت ادامه مجموعه تلویزیونی پرطرفدار خانه پوشالی را متوقف کرد. فصل ششم بهعنوان آخرین فصل این مجموعه اعلام و پخش آن در سال ۲۰۱۸ پایان یافت. لازم به ذکر است که هشت تن از دستاندرکاران این مجموعه نیز اسپیسی را به سوءرفتار جنسی متهم کردند.
تعارض جنسی

منبع:روزنو

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد