اخبار حوادث | تجاوز وحشیانه به تازه عروس / پدر و برادر داماد دستگیر شدند

تجاوز وحشیانه به تازه عروس / پدر و برادر داماد دستگیر شدند


تاریخ :دوشنبه,۱۱ آذر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :558


حوادث رکنا: یک زن جوان پس از آن که شوهرش او را طلاق داد، توسط خانواده همسرش مورد تجاوز دسته جمعی قرار گرفت.

به گزارش رکنا،این زن 25 ساله مسلمان با نام مستعار "آمیشا"، روز گذشته به اداره پلیس رفت و شکایتی علیه شوهر و خانواده وی ثبت کرد.

آمیشا که حال روحی خوبی نداشت به ماموران گفت: روز جمعه طی مشاجره ای با همسرم او سه بار کلمه طلاق را به زبان آورد و مرا طلاق داد.( در رسم آنان هر مردی سه بار کلمه "طلاق" را به زبان بیاورد و به همسرش بگوید دیگر آن زن، همسرش نیست و طلاق گرفته محسوب می شود.) همان موقع با پدرشوهرم تماس گرفتم تا به خانه مان بیاید و پادرمیانی کند. چند دقیقه بعد خانواده و بستگان همسرم به خانه آمدند.

زن جوان در حالی که گریه می کرد ادامه داد: وقتی به خانواده همسرم ماجرا را تعریف و به این کار پسرشان اعتراض کردم ناگهان برادر شوهرم به سمتم حمله ور شد و مرا کتک زد.

"آمیشا" گفت: همان لحظه نیز پدر شوهرم به سمتم آمد و فکر کردم می خواهد مرا از زیر دست و پای پسرش نجات دهد اما ناگهان او، برادر و بسیاری از بستگان همسرم دسته جمعی مرا مورد اذیت و آزار جنسی قرار دادند و شوهرم هم یک کلام به زبان نیاورد.

پلیس با شنیدن اظهارات زن جوان بلافاصله دستور بازداشت شوهر، پدرشوهر، برادرشوهر و بقیه متجاوزان به این زن جوان را صادر کرد و آنها به اداره پلیس "بیوادی" فراخوانده شدند.

متجاوزان وقتی در برابر ماموران و این زن قرار گرفتند به کار کثیف خود اعتراف کردند اما اظهار پشیمانی نکردند و مدعی شدند برای مجازات عروسشان دست به این کار شیطانی زدند.

در حال حاضر متهمان برای بازجویی بیشتر در بازداشت به سر می برنند تا در دادگاه ایالتی هند بر اساس قوانین مسلمانان هندی محاکمه شوند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد