این خدمتکار از ترامپ بچه دار شده است ! + عکس


تاریخ :دوشنبه,۵ شهریور ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1176


به نقل از سی ان ان، «دینو ساجدین»، دربان سابق برج ترامپ که پیشتر اعلام کرده بود از رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با یک زن خدمتکار مطلع بوده و حاصل این رابطه یک فرزند نامشروع است، هم اکنون می تواند در این باره آزادانه تر صحبت کند.

روز گذشته (جمعه) مارک هلد، وکیل این دربان سابق اعلام کرد که موکل او پیشتر یک توافق با شرکت «امریکن مدیا» --که شرکت مادر مجله نشنال اینکوایرر است--امضا کرده بود که او را از افشای این اطلاعات منع می کرد؛ اما او هم اکنون از این توافق خارج شده است.

شبکه خبری سی ان ان به یک نسخه از توافق امضا شده میان ساجدین و شرکت امریکن مدیا دسترسی پیدا کرد. این توافق در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۵ امضا شد و بر اساس آن شرکت امریکن مدیا حق دسترسی کامل به داستان این دربان درباره رابطه غیراخلاقی ترامپ را داشت و ساجدین هم طبق توافق، مبلغ ۳۰ هزار دلار برای فاش نکردن این جزئیات دریافت کرده بود. در بخش دیگری از این توافق هم آمده است در صورتی که ساجدین این توافق را نقض کند، باید مبلغ یک میلیون دلار به شرکت امریکن مدیا بپردازد.

وکیل ساجدین سی ان ان اعلام کرد: آقای ساجدین نمی توانست درباره توافقی که با امریکن مدیا امضا کرده و داستانی که برای آنها فاش کرده بود، با کسی صحبت کند؛ زیرا در این توافق جریمه نقدی تعیین شده بود. اما به تازگی امریکن مدیا آقای ساجدین را از این توافق خارج کرد. در نتیجه او می تواند هرآنچه  راکه درباره رابطه غیراخلاقی ترامپ می داند، فاش کند.

در ماه آوریل سال جاری میلادی آقای ساجدین اعلام کرد: امروز مطلع شدم توافقی که با این شرکت برای انتشار نکردن داستان رابطه ترامپ داشتم، از سوی دیگر رسانه ها به بیرون درز کرده است. من هم تأیید می کنم که زمانی که در برج ترامپ مشغول به کار بودم، به من گفته شده بود نباید کاری به آن خدمتکار زن داشته باشم زیرا او با ترامپ رابطه داشت و حاصل این رابطه هم یک فرزند نامشروع بود.

 

در آن زمان امریکن مدیا اعلام کرد که این داستان صحت ندارد. کاخ سفید هم در ماه آوریل به درخواستها برای واکنش به این مسئله پاسخی نداد.

وکیل ساجدین اعلام کرد: هم اکنون که موکل من از این توافق خارج شده است، دیگر می تواند درباره اطلاعاتی که دارد آزادانه صحبت کند.

دونالد ترامپ پیش از این هم به دلیل داشتن روابط نامشروع با زنان دیگر انتقادهای بسیاری را برانگیخته بود. وی پیشتر با یک بازیگر زن فیلم های مستهجن به نام «استورمی دنیلز» رابطه غیراخلاقی داشت. به دنبال افشای رابطه غیراخلاقی دنیلز با ترامپ، مایکل کوهن، وکیل سابق او پذیرفته بود که طی یک توافق محرمانه، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به عنوان حق السکوت به این بازیگر زن پرداخت و او را وادار به سکوت کند.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد