اخبار کرونا | تصاویر لو رفته از روحانی‌ جنجالی‌ که به قرنطینه رفت

تصاویر لو رفته از روحانی‌ جنجالی‌ که به قرنطینه رفت +عکس


تاریخ :یکشنبه,۳ فروردین ۱۳۹۹
تعداد بازدید :2855


روحانی که بدون لباس و ماسک و دستکش وارد بخش قرنطینه بیماران کرونایی شد کیست؟

به گزارش ثریا روحانی که بدون لباس و ماسک و دستکش وارد بخش قرنطینه بیماران کرونایی شد کیست؟

مرتضی کهنسال، اهل لنگرود، از شاگردان عباس تبریزیان است. وی سالهاست که در گیلان و قم تحت عنوان طب اسلامی مشغول است

اخبار کرونا

وی ۲۷اسفند ابتدا وارد یکی از بیمارستانهای گیلان شد و سپس با پرواز به اصفهان به یکی از بیمارستانهای این شهر مراجعه و وارد بخش عفونی مردان و زنان و بخش قرنطینه شده و ضمن تماس عمدی و بغل کردن ،اقدام به گرفتن عکس سلفی با بیماران می کند.

این اقدام حجت الاسلام کهنسال در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته و کاربران عمدتا او را مورد انتقاد قرار داده اند.

سازمان نظام پزشکی در کانال اطلاع رسانی خود در شبکه های اجتماعی در واکنش به حضور یکی از مدعیان طب اسلامی در بیمارستان با انتشار متنی نوشت:

این شخص به اعتبار لباس خود وارد بیمارستان شده، بر بالین بیماران مظلوم حاضر شده و خلاف های شبه تبریزیان خود را به سبک زیر رقم زده است و کسی هم جلو او را نگرفته است:

بدون حفاظت شخصی وارد شده و طبیعتاً شانس گرفتاری خود را بالا برده است و چه بسا الان ناقل است و در سطح جامعه در حال تردد است.

با انگشت غیربهداشتی خود در ظرفی می زند که شاید با همین انگشت به صدها نفر دیگر هم زده است. سپس همین انگشت را دور لب و بینی بیمار بی دفاع کشیده، همین انگشت پر از عفونت را مجدداً به اطراف دهان و بینی بیمار مظلوم دیگر می کشد و لابد دیگران را هم!

از این حرکت غیر اصولی خویش فیلم می گیرد و در شبکه های اجتماعی توزیع می کند تا تظاهر کند همه پزشکان و مسئولین اشتباه می کنند و ایشان با طب خودساخته اسلامی مسئول مداوای بیماران کرونایی است!مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟»

مرتضی کهنسال، اهل لنگرود از شاگردان عباس تبریزیان، چهره جنجالی طب اسلامی، ۲۷ اسفند به یکی از بیمارستان های گیلان رفته بود و سپس با پرواز به اصفهان و به یکی از بیمارستان های این شهر رفته است.


منبع:خبرگزاری ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد