این 4 جوان مخوف را می شناسید؟! / آنها خیابان های تهران را نا امن کرده بودند! + عکس بدون پوشش


تاریخ :شنبه,۳ شهریور ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1407


حوادث رکنا: سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری چهار جوان زورگیر با دهها فقره سرقت در سطح شهر تهران و شهرری خبر داد .

این 4 جوان مخوف را می شناسید؟! / آنها خیابان های تهران را نا امن کرده بودند! + عکس بدون پوشش

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کرم یوسف وند در توضیح این خبر گفت : در مورخه 09/04/1397 جوانی 18 ساله با مراجعه به گشت کلانتری 131 به مأمورین اعلام کرد که توسط دو سرنشین یک موتورسیکلت هوندا 125 قرمز رنگ و با تهدید چاقو مورد سرقت مقرون به ضرب وجرح گوش تلفن همراهش قرار گرفته است .

با شناسایی متهم دستگیر از سوی مالباخته به عنوان یکی از سارقین زورگیر ، پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری تشکیل و متهم جهت ادامه رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . "علیرضا . ع" در همان تحقیقات اولیه صراحتا به بیش از 50 فقره سرقت به شیوه زورگیری در تهران و شهرری با همدستی سه جوان 18 ساله ی دیگر به نام های محمد ، بصیر و حمیدرضا اعتراف کرد .

دستگیری سرکرده گروه در لانه کبوتر :

با شناسایی سه عضو دیگر گروه سارقین زورگیر به سرکردگی "حمیدرضا.ت" (18 ساله) ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه شوش و در حالیکه با اطلاع از حضور از کارآگاهان به پشت بام متواری شده بود ، او را در داخل اتاقک مخصوص نگهداری کبوتر دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند ؛ در ادامه دو عضو دیگر گروه نیز در دو عملیات جداگانه ی همزمان ، دستگیر و به پایگاه نهم آگاهی منتقل شدند .

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر هر چهار متهم گفت : اعضای این گروه از سارقین زورگیر و خشن صراحتا به بیش از 100 فقره زورگیری همراه با ضرب و شتم بویژه سرقت از افراد نوجوان در مناطق مختلف شهرری و تهران بویژه در مناطق خراسان و خاوران با استفاده از دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 قرمز و مشکی و در قالب گروه های دو یا چهار نفره اعتراف کردند ؛ لذا در ادامه رسیدگی به این پرونده و با توجه به اعتراف صریح متهمین به سرقت های متعدد ، پراکندگی سرقت ها در مناطق مختلف شهر تهران ، شناسایی دقیق متهمین از سوی تعدادی از مالباختگان شناسایی شده و به جهت شناسایی دیگر مالباختگان و جرایم ارتکابی متهمین ، هماهنگی لازم با بازپرس محترم شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری جهت انتشار بدون پوشش تصاویر اعضای این گروه از سارقین انجام شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصایور این سارقین زورگیر شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه نمایند .


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد