حقوق مزدک میرزایی در شبکه اینترنشنال چنده

حقوق مزدک میززایی ماهیانه 93 میلیون تومان + عکس


تاریخ :یکشنبه,۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1408


روزنامه جام جم وابسته به صداوسیما، حقوق مزدک میرزایی در شبکه اینترنشنال را ماهیانه ۹۳میلیون تومان تخمین زده است.

روزنامه جام جم امروز در گزارشی نوشت: از آنجا که مزدک میرزایی به شبکه های معتبر نپیوسته و خبر اولیه از همکاری اش با شبکه ایران اینترنشنال حکایت دارد، خیلی ها مسأله مالی را مهم ترین دلیل مهاجرت او می دانند.

این شبکه که دفتر آن در لندن قرار دارد و البته طبق گزارش روزنامه گاردین بودجه اش را به طور مستقیم از عربستان سعودی دریافت می کند، توجه ویژه ای به دستمزد گزارشگران و مجریانش دارد و برای کارکنان مطرح شبکه، حقوقی معادل ۷۵ هزار پوند در سال می پردازد که اگر آن را تقسیم بر تعداد ماه های سال کنید و طبق ژن ایرانی تان آن را ضربدر قیمت پوند کنید، به عدد قابل توجه ۹۳ میلیون تومان در ماه می رسید.

این در حالی است که شبکه هایی مثل بی .بی. سی فارسی دستمزدی به مراتب پایین تر از این به نیروهایشان می پردازند، چون معتقدند با استخدام افراد به آنها اعتبار می دهند.

خود میرزایی سال قبل در مصاحبه ای از وضعیت درآمدش گلایه کرده بود: در مورد دستمزدم همین را بگویم که هنوز خودروی پژو ۲۰۶ سوار می شوم. به نظرم همین کفایت می کند که مشخص شود وضعیت ما به چه صورت است.

حقوق مزدک میززایی: ماهیانه ۹۳میلیون تومان


منبع:فرانگر

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد