خواننده معروف راز شادمهر عقیلی را بر ملا کرد + عکس


تاریخ :دوشنبه,۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1385


علی ثابت قدم ترانه سرای موسیقی پاپ ایران، برای اولین بار در خصوص سرقت ادبی در آلبوم جدید شادمهر عقیلی دست به افشاگری زد.

به گزارش ثریا، طبق ادعای این خواننده، آهنگ دور شدی& در آلبوم جدید شادمهر عقیلی، با ترانه ای از علی ثابت قدم و آهنگسازی سینا پارسیان خوانده شده است. ترانه ای که دو سال پیش سروده شده و امتیاز خوانندگی آن به شخصی به نام محسن ارشدی واگذار شده بود. حال، دو سال پس از ضبط این اثر به خوانندگی محسن ارشدی، به گفته ثابت قدم، سینا پارسیان این ترانه را سرقت کرده و به شادمهر عقیلی فروخته و برای این خواننده آهنگسازی نموده و رپر و ویدیوسازی به نام اِی مین& را به عنوان ترانه سرای آن معرفی کرده است.

در حالیکه تا پیش از این، علی ثابت قدم ترانه سرای اصلی کار از این ماجرا بی خبر بوده است.

بر طبق اسناد ارائه شده از سوی علی ثابت قدم، در تاریخ ضبط و انتشار اثر دور شدی به خوانندگی شادمهر عقیلی، سینا پارسیان به خاطر قراردادی که با این ترانه سرا دارد، تمام فعالیت های هنری اش باید تحت نظر علی ثابت قدم به عنوان تهیه کننده باشد و او تا اردیبهشت ١٤٠٠ حق همکاری با هیچ خواننده دیگری بدون رضایت و اطلاع ثابت قدم را نداشته است.


منبع:خبرگزاری ثریا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد