این دختر افغانی 6 ساله را به یک پیرمرد فروختند ! + عکس - اخبار داغ


تاریخ : دوشنبه,۵ آذر ۱۳۹۷ تعداد بازدید :1749

یک مادر در افغانستان از روی درماندگی و ناچاری مجبور شد دخترش شش ساله اش را به یک پیرمرد بفروشد تا بتواند شکم بقیه فرزندانش را سیر کند.

 
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

گزارش شده که یک مادر در افغانستان از روی درماندگی و ناچاری مجبور شد دخترش شش ساله اش را به قیمت ۳۰۰۰ دلار به یک پیرمرد بفروشد تا بتواند شکم بقیه فرزندانش را سیر کند. این زن گفت که من با سه فرزندم روستایمان را به خاطر خشکسالی شدید ترک کردیم. «نجم الدین» مردی که «آکیلا» را خریده است، در هنگام مصاحبه با CNN از پشیمانی در چهره اش نبود. او گفت خانواده این دختر چیزی برای خوردن نداشتند و او عروس پسر ۱۰ ساله اش «شر آقا» می شود. نجم الدین همچنین گفت که کم سن بودن «آکیلا» اهمیتی ندارد. او گفت که این اتفاقات در اینجا مرسوم است. حتی یک پیرمرد با دختر جوان ازدواج می کند. بیش از ۲۷۵،۰۰۰ نفر به خاطر دوره خشکسالی مجبور به اقامت در اردوگاه های موقت شده اند که منجر به کمبود شدید غذا در منطقه شده است. او تنها کسی نیست که در اردوگاه مشغول خرید و فروش کودکان است. یک پدر دیگر که از CNN خواست نامش فاش نشود، دختر خود را که تنها چهار سالش بود برای پرداخت بدهی فروخت. خشکسالی خیلی بد است و سازمان ملل متحد برآورد کرده است که مردم بیشتری را نسبت به جنگ میان طالبان و دولت آواره کرده است. این سازمان گفته است که در ۲۰ استان که به شدت تحت تاثیر بحران قرار گرفته اند، دو میلیون نفر امنیت غذایی شان به شدت تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.


منبع: نوداد

برچسب ها :


این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star TOP 10

  • مقالات
  • بیمارستان
  • دکتر
  • دارو
این علائم هشدار می دهند که کبدتان پر از سم است! جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۵ کبد چرب را با این گیاهان دارویی و بدون قرص درمان کنید وقتی متوجه علاقه شدید برادر شوهرم به خود شدم او را در نبود شوهرم به خانه آوردم و .. اگر می خواهید سرطان نگیرید این دوماده را همزمان مصرف کنید! با سوزاندن این گیاه در خانه افسردگی را بدون دارو درمان کنید با این تست ساده، در 60 ثانیه از سلامت قلبتان باخبر شوید هشدار؛ بدن قبل از سکته خبرتان می دهد! +علائم ۵ نشانه اینکه طرفتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق بیماری هایی که بعد از 50 سالگی به سراغتان می آیند پسر جوان را وقتی کسی نبود به خانه آوردم! / باید برخی مسائل را رعایت می کردم ولی.. چند تمرین برای درمان افتادگی سینه ۷ روز سیر و عسل بخورید تا معجزه سلامتی را در بدن تان تجربه کنید سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی چه شد؟ دستور معجونی که رگ های قلبتان را می شوید! قرص كلرديازپوكسايد چیست؟ نشانه های مخفی افراد باهوش؛ احتمالا شما هم باهوش هستید ولی … ضد دردی که از مورفین هم قوی تر است! باقی مسکن ها را دور بریزید… این معجون طبیعی سلول های سرطانی را در ۴۲ روز می کشد! مهمترین علائم هشدار دهنده سرطان معده


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد