دختر تهرانی دید که جسد مادرش را تکه تکه کردند! + جزییات و عکس


تاریخ :جمعه,۱۶ فروردین ۱۳۹۸
تعداد بازدید :607


رکنا: در سال 97 شاهد حوادث و پرونده‌های جنایی مختلف در پایتخت بودیم، از قتلهایی که صرفاً به دلیل درگیری لفظی به وقوع پیوست تا قتلهای خانوادگی که قاتل چندین نفر را به کام مرگ فرستاد.

 دختر تهرانی دید که جسد مادرش را تکه تکه کردند! + جزییات و عکس

در اکثر پرونده‌های قتل پایتخت در سال 97 مقتولان با سلاح تیز و برنده به قتل رسیدند، در برخی از این جنایتها نیز قاتلان با استفاده از سلاح گرم مقتول را از پای درآورند

در پرونده‌های جنایی سال گذشته، وقوع چند فقره قتل خانوادگی نیز خبرساز شد البته در میان این پرونده‌های جنایی خبرساز چندین قاتل نیز با رضایت اولیای‌دم مقتولان از قصاص رهایی پیدا کردند.

در ادامه به سراغ مهمترین پرونده‌های جنایی در سال گذشته رفتیم و به بازخوانی این پرونده‌ها می‌پردازیم.

ساعت 20 شب 4 تیر 97 مأموران کلانتری 119 مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت وقوع یک فقره قتل را در خیابان مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی اعلام کردند.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی اولیه نشان داد مردی 72 ساله با ضربات چاقو همسر 53 را به‌قتل رسانده، پس از قتل، جسد مقتول را برای "مثله" کردن به حمام کشانده و سعی داشته با اره جسد را مُثله کند که دختر وی به خانه مراجعت کرده و زنگ منزل را به‌صدا درآورده است.

تحقیقات تکمیلی حاکی از آن بود دختر مقتول پس از مراجعت به خانه با عدم پاسخگویی و رفتارهای مشکوک پدرش مواجه شده که پلیس را در جریان قرار داده بود.

در نهایت، مأموران با ورود به منزل و تفتیش خانه با جسد غرق در خون مقتول در حمام مواجه شده بودند.

تحقیقات اولیه نشان داد مقتول با قاتل شدیداً اختلاف داشته و در آستانه طلاق بوده است.

متهم پس از بازداشت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: سه فرزند دارم، یک دختر و یک پسرم ازدواج کرده و یکی از دخترانم (نازنین) مجرد است؛ از حدود سال 55 پس از بازگشت از سفر متوجه شدم همسرم وسایلم را به پشت‌بام برده و از آن زمان دیگر مرا به خانه راه نداد که من طی این سالها اتاق کوچکی در پشت‌بام خانه درست کرده بودم و آنجا زندگی می‌کردم.

وی افزود: مدتی قبل همسرم به فرزندانم گفت من پدرشان نیستم و فقط آنها را بزرگ کرده‌ام و نازنین و پسرم را تحریک کرد تا مرا بکشند، من نیز که می‌دانستم آنها قصد کشتن مرا دارد، یک سال به شمال رفتم و آنجا زندگی کردم، مدتی پیش به خانه بازگشتم و فهمیدم همسر و دخترم قصد فروش خانه را دارند حتی با سند خانه از بانک وام گرفته بودند تا اینکه اختلافم با همسرم بیشتر و بیشتر شد و روز حادثه فرا رسید.

این متهم درباره نحوه قتل همسرش به کارآگاهان گفت: حدود ساعت 12:30 روز حادثه، زمانی که نازنین در منزل نبود، سراغ همسرم رفتم، ابتدا وی را خفه کردم، سپس جسدش را به داخل حمام بردم، با اره دستش را مثله کردم تا اینکه خسته شدم و جسد را رها کردم، قصد نداشتم دیگر جسد را مثله کنم تا اینکه دخترم حدود ساعت 19 به خانه بازگشت و در نهایت بازداشت شدم.

متهم در حالی مدعی شد که "همسرم را خفه کردم" که کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند آثار ضربات چاقو روی گردن مقتول وجود دارد.

در نهایت متهم با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد