دختر مانتو قرمز حادثه اهواز که بود؟


تاریخ :یکشنبه,۸ مهر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2309


مبینا با روسری خود پای تیرخورده برادر کوچکش محمدطاها را بسته بود تا جلوی خونریزی را بگیرد.

پدر محمدطاها اقدامی شهید ۴ ساله واقعه تروریستی اهواز، به جوان گفت: غیر از محمدطا ها که شهید شد من یک دختر به نام مبینا دارم. خانواده من برای دیدن رژه رفته بودند که تروریست ها از پشت جایگاه به سوی مردم تیراندازی می کنند، همسرم محمدطا ها را در آغوش می گیرد تا جان بچه را حفظ کند. گلوله از پای همسرم رد می شود و به شکم محمدطا ها اصابت می کند. یک گلوله دیگر هم مستقیم به پای محمدطا ها می خورد.

طا ها که فریاد می زند یکی از همکاران ارتشی محمدطا ها را در آغوش می گیرد و به آن نیروی سپاه که عکسش هم منتشر شد می سپارد و آن برادر سپاهی هم محمدطا ها را به بیمارستان می رساند. دخترم مبینا همان دختری است که در عکس ها مانتوی قرمز به تن دارد و آن سرباز ایشان را از محل حادثه به جای امن منتقل می کند و همسرم را هم که مجروح شده بود دو سرباز نیروی انتظامی از محل دور می کنند و یکی از بچه های سپاه ایشان را از محل حادثه به بیمارستان می رساند.

وی افزود: وقتی پسرم محمدطا ها تیر می خورد، دخترم مبینا باروسری خود پای تیر خورده برادر کوچکش را می بندد تا جلوی خونریزی را بگیرد. البته قبل از اینکه همکاران ارتشی، دخترم را از حادثه دور کنند، دخترم هم مجروح می شود و یک گلوله از کنارپیشانی و گلوله دیگر ازکنار کتفش رد می شود و او به صورت سطحی مجروح می شود که آن سرباز شجاع ارتش وقتی وضعیت دخترم را می بیند او را از مهلکه نجات می دهد.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد