اخبار اجتماعی | درخواست خجالت‌آور عروس از مهمانان مراسم عروسی!

درخواست خجالت‌آور عروس از مهمانان مراسم عروسی! +عکس


تاریخ :پنجشنبه,۳ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید :613


درخواست عجیب عروس جوان از مهمانان شرکت کننده در مراسم عروسی خود به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

به گزارش پایگاه خبری نشان :

مراسم جشن عروسی یکی از مراسم های پرهزینه به شمار می رود، اما بدون شک معقول نیست که عروس یا داماد این هزینه را از مهمانان خود درخواست کنند! اتفاقی که به تازگی در یکی از مراسم های عروسی در آمریکا رخ داد و عروس جوان از هر یک از مهمانان درخواست کرد تا برای شرکت در مراسم عروسی اش ۵۰ دلار بپردازند!

بنا به گزارش فاکس نیوز این دقیقا اتفاقی بود که در یکی از مراسم های جشن عروسی در این کشور رخ داد. یک دختر ۱۹ ساله که نامش مشخص نشده با انتشار این خبر در ردیت گفت که مراسم عروسی دخترعمویش ۲۶ ساله اش روز یکشنبه برگزار شد. بنا به گفته این دختر دخترعمویش از هر یک از مهمانان خواسته بود تا برای آنکه اجازه شرکت در مراسم را داشته باشند ابتدا مبلغ ۵۰ دلار بپردازند.

این دختر با نام کاربری Daintysheep در ردیت نوشت: "دخترعمویم از مهمانان دعوت شده خواست تا قبل از حضور در محل جشن مبلغ ۵۰ دلار بپردازند و در عوض این افراد در لیست مهمانان ویژه قرار خواهند گرفت؛ به این معنی که در صف ورود به داخل سالن محل برگزاری مراسم قرار نخواهند گرفت."

این دختر نوجوان در این پست با اشاره به حیرت خود و خانواده اش با شنیدن این درخواست نوشت از پرداخت این مبلغ هنگام ورود خودداری کرد و عروس (دختر عمویش) ضمن هماهنگی با خانواده او توانست این موقعیت خجالت آور را مدیریت کند./باشگاه خبرنگاران


منبع:نشان

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد