دوربین مداربسته اقدام وحشتناک مربی مرد با دختر خردسال را فاش کرد+ فیلم

دوربین مداربسته راز اقدام تکاندهنده مربی مرد با دختر خردسال را فاش کرد+ فیلم


تاریخ :یکشنبه,۲۴ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1117


حوادث رکنا: مربی یک مرکز نگهداری کودک در آمریکا که اقدام به آویزان کردن یک دختر خردسال کرده بود، توسط پلیس این کشور بازداشت شد.

ویدئویی تکان دهنده که به تازگی منتشر شده است، رفتار وحشیانه یک کارمند با دختر خردسال در یک مرکز نگهداری کودک در آمریکا را به تصویر می کشد. در این ویدئو که توسط دوربین مداربسته تهیه شده، این دختر ۵ ساله در حالی که توسط یکی از کارمندان مرد در کلاس درس در هوا آویزان نگه داشته شده است، دیده می شود.

ویدئو منتشر شده این کارمند را در حالی که پای کودک را گرفته و او را در هوا به شکلی وحشتناک آویزان کرده است، نشان می دهد. این اتفاق در تاریخ ۱۳ آگوست و در مقابل چشمان وحشت زده همکلاسی های این دختر خردسال رخ داد.

پس از انتشار این ویدئو پلیس آمریکا روز سه شنبه اقدام به بازداشت دو کارمند خاطی با نام، اما دیتریچ ۳۱ ساله و جاشووا تنانت ۲۷ ساله کرد. این دو اکنون با اتهام در معرض خطر قرار دادن جان کودک مواجه هستند. همچنین بنا به اعلام مرکز نگهداری کودک، این دو از کار نیز اخراج شده اند. این دو در اظهارات اولیه گفتند که به دلیل تخطی کودک از نظم و انضباط کلاس او را مورد تنبیه قرار داده اند. پلیس منطقه کلمبوس واقع در ایالت اوهایو از انجام تحقیقات کامل در مورد این پرونده خبر داده است.

بنا به تحقیقات انجام شده ظاهرا دختر خردسال پیش از تنبیه تلاش کرد تا از داخل کلاس بگریزد، اما موفق به این کار نشد. در این مرکز نگهداری کودک از نوزادان، کودکان، پیش دبستانی ها و همچنین دانش آموزان نگهداری می شود. لیزا واو، مالک این مرکز نگهداری کودک با ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه ای گفت این مرکز کوچک ترین اغماضی با چنین رفتار هایی نخواهد داشت.

گفتنی است؛ قرار است این دو کارمند خاطی به زودی مورد محاکمه قرار گیرند.


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد