راز سرهای بریده رها شده در خیابان شیخ بهایی فاش شد ! + جزییات


تاریخ :سه شنبه,۱۰ مهر ۱۳۹۷
تعداد بازدید :1600


عامل قتل زوج جوان که پس از جنایت، سرهای اجساد را در زمینی خاکی حوالی خیابان شیخ بهایی رها کرده بود بزودی برای محاکمه به دادگاه می رود.

 

رسیدگی به این پرونده از صبح روز چهارشنبه ۱۱مرداد سال گذشته و با تماس یک راننده اتوبوس شرکت واحد به مأموران کلانتری ۱۲۵یوسف آباد آغاز شد.

 

به دنبال این تماس بازپرس کشیک قتل و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. دو سر بریده متعلق به زن و مرد جوانی بود که توسط عامل یا عاملان جنایت در محل رها شده بود.

 

به دستور بازپرس سجاد منافی آذر بررسی ها ادامه یافت تا اینکه کارآگاهان موفق شدند قسمت های دیگری از بدن قربانیان را در دپو زباله پیدا کنند. در حالی که مأموران هیچ سرنخی از عامل این حادثه پیدا نکرده بودند، بررسی های قضایی و تیم کارشناسی نشان داد عامل جنایت مرد لندرور سواری است که در دو روز متوالی سرها را با خودرواش به این مکان آورده و رها کرده است.

 

در تحقیقات بعدی مأموران صاحب لندرور را که پیرمرد ۷۰ساله ای به نام بهروز بود شناسایی کرده و مشخص شد سرهای بریده متعلق به پسرخوانده و عروس اش بوده است. بدین ترتیب پیرمرد بازداشت شد و به قتل ها اعتراف کرد. او که قبلاً مأمور ساواک بود در بازجویی ها گفت: شهرام، پسر خواهر زنم بود و بعد از مرگ اش، او را بزرگ کردم. از شانس بد من و همسرم شهرام اعتیاد به مواد مخدر پیدا کرد و بعد از ازدواجش با همسرش نرگس، من و همسرم را اذیت می کرد. همین آزارها باعث شد که آنها را با شلیک گلوله به قتل برسانم و اجساد را به داخل حمام ببرم. در مدت سه روز اجساد را مثله کرده و هر قسمت از آنها را به محلی بردم.

 

 

در ادامه تحقیقات اولیای دم شهرام پسر خوانده متهم از قصاص گذشت کرده و خواهان دیه شدند اما خانــــــــــــواده نرگس دومین قربانی درخواست قصاص کردند.

 

با تکمیل تحقیقات کیفرخواست متهم برای دو جنایت و جنایت بر میت از سوی بازپرس جنایی صادر شد. متهم میانسال که در آخرین تحقیقات مدعی شد از جنایاتی که مرتکب شده پشیمان است، بزودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه خواهد رفت.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد