مکرون | روبوسی مکرون با جوان ترین نخست وزیر جهان جنجالی شد +عکس

روبوسی مکرون با جوان ترین نخست وزیر جهان جنجالی شد +عکس


تاریخ :چهارشنبه,۲۷ آذر ۱۳۹۸
تعداد بازدید :2504


به گزارش پایگاه خبری نشان :

امانوئل مکرون سیاستمدار و رئیس جمهور فرانسه است. وی ۲۱ دسامبر سال ۱۹۷۷ در آمیان متولد شده است. مکرون در دیدارش با مارین جوان ترین نخست وزیر زن جهان با او خوش و بش و روبوسی کرد که این صحنه سوژه جذابی برای عکاسان خبری شد. در قسمت زیر تصاویر جالب از خوش و بش مکرون رئیس جمهور فرانسه با سانا مارین را قرار داده ایم.
Gf3Ycw4P0C6R
pA07QVZXymXK
AYIK2ULEkYKC
HXKVacwG9nrX
روبوسی، گرم گرفتن و خوش و بش “امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه با “سانا مارین نخست وزیر ۳۴ ساله تازه فنلاند که جوان ترین نخست وزیر جهان محسوب می شود، سوژه جذابی برای عکاسان خبری در حاشیه نشست اتحادیه اروپا بوده است.
گفتنی است که مکرون ۴۱ ساله است. او در عکس ها در حال خنده و صحبتی گرم با مارین ۳۴ ساله در بروکسل مقر اتحادیه اروپا دیده می شود.
مکرون در سال ۲۰۱۷ رقابت خود را به عنوان نامزد حزب مستقل برای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد. او که در این انتخابات به دور دوم راه یافت، در نهایت موفق شد با کسب اکثریت آراء پیروز این انتخابات شود و بر نامزد جبهه ملی، مارین لوپن غلبه کند.
مکرون از بازار آزاد و کاستن از کسری بودجه مالیه عمومی دفاع کرده است. او به طور مشخص در گفتگویی با لوموند در سال ۲۰۱۵ خود را لیبرال توصیف و تأکید کرد که نه راست و نه چپی» است و از یک همبستگی دسته جمعی» حمایت می کند.
مکرون که در دوران ریاست جمهوری خود شاهد اعتراض های میدانی جمع زیادی از شهروندان فرانسوی تحت عنوان جلیقه زردهااست، در یکی از سخنرانی هایش به اتحادیه اروپا اخطار داد که یا باید اصلاحاتی را پذیرا باشند یا درغیر این صورت با احتمال خروج فرانسه از اتحادیه اروپا رو به رو خواهند.

منبع:نشان

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


پاسخ
avator
ززصثزص
۲۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۲۱
در خارج مردان وزنان روبوسی می کنند و هم جنس ها مردان با هم و زنان با هم دست می دهند . اگر هم جنس ها همدیگر را ببوسند متهن به همجنس گرائی می شوند


  star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
  مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
  هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد