زایمان زن 22 ساله در آمبولانس + عکس

زایمان عجیب زن 22 ساله اردبیلی + عکس


تاریخ :جمعه,۱ شهریور ۱۳۹۸
تعداد بازدید :1102


حوادث رکنا: رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس اردبیل از یک زایمان موفق در داخل آمبولانس با تلاش تکنسین های اعزامی اورژانس آبی بیگلو خبر داد.

زایمان عجیب زن 22 ساله اردبیلی + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، مجید غریبانی اظهار کرد: روز گذشته به دنبال درد زایمان مادر ۲۲ ساله تیم فوریت های پزشکی اورژانس به درمانگاه روستای نیارق نمین اعزام شدند.

وی افزود: مأموریت تیم اعزامی اورژانس انتقال مادر باردار به بیمارستان علوی اردبیل بود اما کادر درمانی متوجه وقوع زایمان می شوند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس اردبیل تصریح کرد: دو تکنسین اعزامی اورژانس با کمک ماما و پرستار درمانگاه روستای نیارق بلافاصله مراحل تسهیل زایمان برای مادر در آمبولانس اورژانس را فراهم می کنند و با کار تیمی چهار نفره موفق شدند در راه اردبیل زایمان را انجام دهند.

غریبانی بیان کرد: از ابتدای سال جاری پنج زایمان در داخل آمبولانس های استان اردبیل انجام گرفته است که خوشبختانه با تلاش تکنسین ها هر پنج زایمان با موفقیت کامل انجام شده و مادر و نوزاد با صحت و سلامت به مراکز درمانی انتقال یافته اند.

وی گفت: پس از انجام موفق زایمان، مادر و فرزند وضیعت عمومی مناسبی داشتند و بلافاصله به بیمارستان علوی اردبیل انتقال داده شدند


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد