این زنان زیبا برای خوشگذرانی شیخ های پولدار عرب استخدام می شوند ! + عکس


تاریخ :سه شنبه,۱۱ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدید :3343


حوادث رکنا: زیباترین زنان بدکاره برای مردان در رستوران برج العرب جمیرا دبی اقامت دارند.

 

فاحشه-4

به گزارش گروه حوادث رکنا، رستوران برج العرب جمیرا یکی از زیباترین و لوکس ترین رستوران های دنیا است و همه مردان پولدار شیخ نشین عرب به این رستوران رفته و هوس بازی و عیش و نوش شبانه را تجربه می کنند.

در رستوران برج العرب جمیرا زیباترین زنان بدکاره برای مردان شیخ نشین عرب اقامت دارند.

زیباترین زنان بدکاره پولدارهای شیخ نشین دوبی به خوشگذرانی، اسراف، ریخت و پاش و تفریحات گرانقیمت با هزینه های نجومی معروف استند.

بنا بر اطلاعات مندرج در صحیفة صدی الکترونیة در طبقه بیست و هفتم برج العرب جمیرای دوبی زیباترین زنان بدکاره، رستورانی با عنوان الذهب 27 وجود دارد.

که ساخت آن چیزی نزیدک به 18 ماه طول کشید، اگر وارد این رستوران شوید به هر طرف که می نگرید زرق و برق طلاهای تعبیه شده در نقاط و وسایل مختلف این رستوران چشم را می زند.

محیطی طلاکوب شده که تجمل از در و دیوار آن سرازیر است، زیباترین زنان بدکاره برگها و نوشته هایی از جنس زر نیز از دیگر تزئیناتی است.

که در الذهب 27 به چشم می خورد، همچنین در دکوراسیون آن از پلان طوفان های شنی با جنس طلای 24 عیار الهام گرفته شده و بنای آن 200 متر از سطح بحر ارتفاع دارد.

در دوبی جمله ای معروف برای این محیط وجود دارد، گفته شده که این رستوران مشتری های خود را انتخاب می کند، زیرا برای ورود به آن باید رزرو الکترونیکی از قبل انجام شود که معلوم نیست با پذیرش آن از سوی مدیریت رستوران موافقت خواهد شد یا نه زیباترین زنان بدکاره، که این موضوع نیز خود رازها دارد،آنها برای این گزینش دلایل خاص خود را دارند که به وضوح از آن پرده برداری نشده است


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد