زن تهرانی بی هوش در دام پلید نصاب ماهواره افتاد


تاریخ :پنجشنبه,۲ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید :600


حوادث رکنا: مرد شیاد که پس از آشنایی با افراد آنها را بی هوش و اموالشان را سرقت می کرد در یک خودروی مسروقه دستگیر شد.

به گزارش رکنا، 22 اردیبهشت زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت خودرو و وسایل خانه اش توسط نصاب ماهواره شکایت کرد. زن جوان در تحقیقات گفت: چندی قبل با مرد 40 ساله ای آشنا شدم. او به من گفت نصاب ماهواره است. یک روز که برای نصب ماهواره به خانه ام آمد برای او چای بردم اما بعد از خوردن چای بی هوش شدم. 24 ساعت بعد که به هوش آمدم متوجه شدم هر چه پول و طلا داخل خانه ام بوده به همراه خودروام سرقت شده است.

با شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و شماره پلاک خودروی سرقتی به کلیه واحدهای گشت اعلام شد. در ادامه تحقیقات خودروی ساینا درحالی که وسایل داخل آن به سرقت رفته بود در کنار خیابان پیدا شد.بررسی ها برای دستگیری نصاب قلابی ادامه داشت تا اینکه مأموران با شکایتی مشابه مواجه شدند. این بار نیز یک خودروی ساینا به سرقت رفته بود. شاکی در تحقیقات گفت: فروشنده پوشاک هستم در پارک با مردی به نام سیروس آشنا شدم. او گفت در کار پوشاک است و باهم دوست شدیم. یک روز که میهمان من بود با هم آبمیوه خوردیم که بعد از آن بی هوش شدم وقتی به هوش آمدم علاوه بر پول هایم، خودروام را نیز سرقت کرده بود.بعد از این شکایت مأموران موفق شدند خودروی سرقتی را در اتوبان قم به تهران شناسایی کرده و سارق خودرو نیز دستگیر شد.متهم در تحقیقات مدعی شد که در فرصت مناسب در نوشیدنی ها داروی بیهوشی می ریخت و سپس اقدام به سرقت می کرد. او علاوه بر سرقت دو خودروی ساینا به سرقت از یک عتیقه فروشی و دو سوپرمارکت در شهر قم نیز اعتراف کرد. بازپرس رسولی از شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت دستور انتقال متهم به اداره آگاهی و تحقیقات در رابطه با شناسایی دیگر جرایم احتمالی او را صادر کر


منبع:رکنا

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید

دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد