این زن جوان را می شناسید؟ او اختلاسگر میلیاردی شیراز است ! + عکس


تاریخ :یکشنبه,۲۰ آبان ۱۳۹۷
تعداد بازدید :2050


رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری کارمند زن متخلف یکی از ادارات در شیراز که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ ۲۲ میلیارد ریال پول شویی و اختلاس کرده بود خبر داد.

سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر پول شویی و اختلاس توسط یکی از کارمندان زن، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند. وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند کارمند یکی از ادارات که در قسمت پرداخت حقوق و مزایای کارکنان مشغول بوده، با ترفند خاصی مبلغ 22 میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود واریز کرده است. این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مد نظر را در شیراز شناسایی و دستگیر کردند. رئیس پلیس آگاهی استان با بیان این که متهم برای بازجویی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، افزود: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و پس از مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 22 میلیارد ریال پول شویی و اختلاس اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شد.


منبع:نوداد

برچسب ها :این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید


دیدگاه خودتان را ارسال کنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.


star مقالات جدید

  • مقالات
  • دکتر
  • بیمارستان
  • دارو
مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.
هشدار! تجويز و تعيين دوز دارو به عهده پزشک مي باشد و پورتال پادرا هيچگونه مسئوليتي در خصوص مصرف خود سرانه دارو ندارد